Krzysztof Makowski

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Zawiercie
Dąbrowa Górnicza
Sosnowiec
Warszawa
Kraków
Wrocław
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatyka125 - 190 / 60 min

Krzysztof Makowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/5188 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Cześć!

Zapraszam Cię na indywidualny kurs przygotowujący do matury z informatyki w 2025 roku od zaraz. W ramach kursu dostaniesz ode mnie nagrania oraz odbędziesz spotkania 1 na 1 na żywo.

Zobacz, czego nauczysz się w ramach naszej wspólnej nauki:

  • Poznasz język programowania Python lub C++.
  • Poznasz algorytmy, które są wymagane na maturze i zastosujesz je w praktyce.
  • Poznasz bazy danych, język SQL, aplikację Microsoft Access i zastosujesz je w praktyce.
  • Nauczysz się rozwiązywać zadania maturalne z wykorzystaniem Microsoft Excel.
  • Rozwiążesz dużą ilość zadań praktycznych i teoretycznych.
  • Przeanalizujesz rozwiązania zadań z arkuszy maturalnych i rozwiążesz podobne zadania.
  • Gwarantuję indywidualne podejście i dopasowanie kursu do Twoich potrzeb

Napisz lub zadzwoń do mnie i zaczynamy naukę od zaraz!

Do usłyszenia :)

Dostępność

Poniedziałek00:00 - 23:59
Wtorek00:00 - 23:59
Środa00:00 - 23:59
Czwartek00:00 - 23:59
Piątek00:00 - 23:59
Sobota00:00 - 23:59
Niedziela00:00 - 23:59

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Krzysztof Makowski
ul. Cicha 7
42-454 Niegowonice
NIP: 6492268360

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2003 - 06.2007
Technikum Elektroniczne w Sosnowcu
Automatyka i robotyka
10.2007 - 06.2012
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
Magister inżynier
Automatyka i Robotyka, Komputerowe Systemy Sterowania
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2010 - aktualnie
Freelancer
Aplikacje webowe, Data Science, AI.
01.2011 - aktualnie
KM Programs
Rozwijanie autorskich kursów programowania. Indywidualna nauka programowania. Rozwijanie platformy edukacyjnej do samodzielnej nauki programowania.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 188
avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2024

Z Krzysztofem współpracuję od ponad dwóch lat. W trakcie kursu oprócz ogromnej ilości zadań praktycznych, realizowane są zagadnienia teoretyczne, które są niezbędnym uzupełnieniem wiedzy praktycznej. Dzięki hybrydowemu systemowi nauczania, wiedza jest systematycznie pogłębiana, weryfikowana i utrwalana. W razie potrzeby zawsze można liczyć na pomoc Krzysztofa. Dodatkowo dzięki kursowi udało mi się zdobyć pracę:) Polecam każdemu kto chciałby rozpocząć swoją przygodę z programowaniem.

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2024

Od stycznia tego roku przeszłam na nową dla mnie formę nauki - czyli mentoring. Cotygodniowe spotkania z Krzyśkiem pomagają rozwiązać napotykane problemy w kodzie. Motywują one do ciągłego rozwoju oraz regularności w przyswajaniu materiałów.
Dodatkowo na Krzyśka platformie jest możliwość wykupienia dostępu do wielu kursów, które można przerabiać w swoim tempie. Co miesiąc dodawana jest spora porcja nowych materiałów. 
Jeśli chodzi o Krzyśka, jest ekspertem w tym co robi. Zawsze można na niego liczyć, odpowie na każde pytanie, przekazuje wiedzę w sposób zrozumiały. O każdej porze można do niego napisać i odpowiedź dostajesz DOSŁOWNIE po chwili. Żałuję, że nie trafiłam pod jego skrzydła wcześniej. Polecam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2024

Z Krzyśkiem uczę się od paru miesięcy w formie mentoringu i jestem bardzo zadowolony. Jest wymagający, potrafi nakierować na rozwiązanie problemu, a forma indywidualnych spotkań jest bardzo dobra. Z nim nauczyłem się więcej w przeciągu paru miesięcy niż na studiach :) Polecam.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2024

Polecam współpracę z Krzysztofem. Jest on doświadczonym programistą oraz mentorem. Kurs jest ciągle rozwijany w taki sposób, aby był elastyczny dla uczestników. Nie ukrywam, że miałem wiele podejść do samodzielnej nauki programowania, które kończyły się średnio po 3 miesiącach. Teraz, po 1,5 roku pracy z Krzysztofem, jestem przekonany, że samodzielnie nie byłbym w stanie osiągnąć takiego poziomu wiedzy, jakim dysponuję teraz.

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2024

Jeśli się zastanawiasz nad podjęciem współpracy z Krzyśkiem to uwierz nie masz nad czym. Nie mogłeś trafić lepiej. Krzysiek to osoba profesjonalna, mająca niezliczone pokłady cierpliwości. Zrobi wszystko żeby wytłumaczyć Ci nawet najtrudniejsze zagadnienia. Jest mentorem, który zawsze jest dla Ciebie i odpowie na każde twoje pytanie - jakie by ono nie było. Ja polecam z całego serca uważam, że czas od jakiego współpracujemy dał mi więcej wiedzy niż jakiekolwiek inne kursy czy lekcje.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2023

Uczestniczę w kursie prowadzonym przez Krzyśka już od ponad roku i jestem zachwycony efektami. Z pełnym przekonaniem mogę polecić ten kurs każdemu, kto rozważa dołączenie. Co wyróżnia to szkolenie, to przede wszystkim aktualność i wysoki poziom omawianych materiałów. Krzysiek wykazuje się nie tylko głęboką wiedzą, ale i profesjonalizmem w każdym aspekcie nauczania. Każdy temat jest przekazywany w prosty sposób, co ułatwia zrozumienie nawet najbardziej skomplikowanych zagadnień. Co więcej, duży nacisk kładziony jest na praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy. Zajęcia praktyczne pozwalają na zgłębianie poznanych technologii w realnych scenariuszach, co znacznie ułatwia ich późniejsze wykorzystanie. KM Programs to miejsce gdzie możesz rozwijać swoje umiejętności pod okiem eksperta. Dzięki temu kursowi, nie tylko poszerzyłem swoją wiedzę, ale również zyskałem solidne fundamenty do dalszego rozwoju zawodowego. Z całego serca polecam ten kurs każdemu, kto chce nie tylko nauczyć się nowych technologii, ale także zrozumieć, jak je efektywnie wykorzystać w praktyce.

avatar
Dariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2023

Na wstępie powiem, że nikt mi nie płaci za pochlebne komentarze poniżej, są absolutnie zasłużone.
Krzysztof i jego platforma KM Programs to jest absolutny majstersztyk. Jeśli chodzi o kurs Javy to mam spore porównanie, bo miałem mentoring w jednej dość znanej szkole, atakowałem 2 wysoko oceniane kursy na Udemy, oraz robię studia podyplomowe z Javy, próbowałem książek, skryptów z uczelni... Nie mają one startu do jakości materiałów z KM Programs. Dostajemy esencję tego co potrzebne, żeby zostać programistą danego języka i to w formie, którą wystarczy chcieć przerobić. W zasadzie nie potrzeba zewnętrznych źródeł. Sama forma mentoringu, w której płacimy tylko za czas, poświęcony na odpowiedź - strzał w dziesiątkę.
Jedyne czego żałuję, to że trafiłem na Krzysztofa tak późno. Z pełną odpowiedzialnością polecam.

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2023

Naukę i współpracę z Panem Krzysztofem rozpocząłem w czerwcu 2022 roku od zapisania się na kurs z Pythona. Uważam, że była to fantastyczna decyzją, gdyż zaczynając jako laik w dziedzinie programowania, uczestnictwo w zajęciach przez półtora roku pozwoliło mi wznieść moje umiejętności w tej dziedzinie na zdecydowanie inny poziom.Odnośnie zajęć, to czuć, że są prowadzone przez pasjonata programowania z bardzo dużym doświadczeniem, jakim niewątpliwie jest Pan Krzysztof.Zajecia pozwalaj zdobyć zarówno praktyczną jak również teoretyczna wiedzę, a dzięki wpajaniu od samego początku dobrych praktych programistycznych oraz logiki biznesowej, wejście na rynek pracy, będzie zdecydowanie ułatwiowne.Podsumowując, szczerze mogę polecić współpracę z Panem Krzysztofem.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2023

Kurs zacząłem w maju 2022 roku i przez cały okres nauki i współpracy z Krzyśkiem uważam że jest on najlepszą osobą z ogromną pasją do programowania to ile on poświęca czasu na to żeby z ogromną dokładnością wytłumaczyć rzeczy potrzebne nam do przyszłej pracy jest po prostu niesamowite, jestem przekonany że nie mogłem trafić w lepsze ręce. Na ten moment uczę się Pythona i wiem że na pewno nie będzie to jedyny język którego się będę uczył :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2023

Współpraca z Panem Krzysztofem to czysta przyjemność. Rozpoczęłam właśnie drugi kurs z KM Programs i jestem niesamowicie zadowolona z formy nauki oraz postępu, jakiego dokonałam w tym czasie. Współpracując z Pan Krzysztofem samodzielnie ustala się tempo pracy, w zależności od dyspozycyjności, więc nauka jest bardzo wygodna. Dodatkowo, bardzo podoba mi się, w jaki sposób Pan Krzysztof prowadzi zajęcia - zawsze pełen energii i entuzjazmu, co czyni je bardzo ciekawymi. Uważam, że bardzo dużo nauczyłam się podczas naszej 6-miesięcznej współpracy (która jeszcze się nie kończy!), która, co najważniejsze, dostarcza mi wiedzę praktyczną i przydatną :))

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2023

Z Krzysztofem współpracuję już przeszło rok i mimo skończenia studiow technicznych mogę powiedzieć, iż nie miałem okresu w którym przyswoiłbym więcej praktycznej wiedzy docenianej przez pracodawców. Z Java i JS startowalem niemlaże od zera, a obencnie moje projekty zaraz będą gotowe, aby trafić do portfolio z którym zdobędę wymarzoną pracę programisty. Polecam każdemu kto oczekuje intensywnej nauki programownaia jak i poznania niezbędnych narzędzi developerskich takich jak Maven, Docker czy SQL. : ))

avatar
Ignacy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2023

Współpracę z KM Programs rozpocząłem w sierpniu 2021 r. wraz z kursem Python. Już od pierwszych spotkań, można było dostrzec, jak szczegółowo, rzetelnie i pasjonująco uczy Pan Krzysztof. Dzięki kursowi Python-a, byłem w stanie nauczyć się także wielu innych ważnych technologii, takich jak Docker lub GIT. Od niedawna uczestniczę też w kursie JavaScript, który tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że kursy KM Programs są świetną decyzją, gdy ktoś myśli o pisaniu profesjonalnego kodu z pełnym zrozumieniem. Praktyczne i teoretyczne materiały dostarczane przez Pana Krzysztofa, powodują, że żaden problem programistyczny nie jest straszny, a wręcz sprawia przyjemność. Serdecznie polecam kursy KM Programs.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2023

Serdecznie polecam kursy Krzyśka. Uczę się Javy od podstaw i uważam, że jest to tak rozplanowane, że da się to pogodzić z pracą, czy studiami ale trzeba być sumiennym.
Cała platforma km-programs stale się rozwija, regularnie dodawane tam są kolejne godziny nagrań co tworzy świetna bazę do nauki czy powtorki. Niedawno zmieniono sposób konsultacji na dev konsultacje co wg mnie jest super pomysłem - zachęcają do większej pracy i można z nich wycisnąć jeszcze więcej merytorycznej wiedzy.
Tak czy tak, zdecydowanie trzeba się uczyć, żeby zobaczyć efekty. Osoba szukająca pracy i ucząca się regularnie z Krzyskiem na pewno tę pracę znajdzie :)

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2023

Współpracuję z Krzyśkiem od marca 2022. Zaczęło się od nauki Pythona, ale ostatnio postanowiłem też rozszerzać warsztat o Java Scripta. Krzysztof jest niezwykle utalentowanym nauczycielem programowania. Dogłębnie rozumie każdą technologię w jakiej kształci, dlatego może przekazać wiedzę tak, aby każdy ją rozumiał. Potrafi motywować i budować system wartości, który pozwoli osiągać sukcesy. Na każdym etapie kładzie duży nacisk na to, że to Ty jesteś kowalem swojego losu i tylko ciężka praca daje efekty. A daje, ponieważ sam znalazłem pracę po około 7 miesiącach. Jeśli szukasz solidnego i skutecznego mentora na drodze do stania się programistą, to weź głęboki oddech, przygotuj się na ciężką pracę i wybierz KM Programs.

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2023

Współpracuje z Krzysztofem już od ponad dwóch lat, co jakiś czas poszerzając swoją wiedzę o nowe języki programowania. Dzięki zdobytej wiedzy byłem w stanie znaleźć swoją pierwszą pracę w branży IT. Jedną z największych zalet Krzysztofa jest to, że nie tylko przekazuje wiedzę, ale uświadamia jak ważne jest być na bieżąco z dynamicznie rozwijającą się branżą. Szkolenia są cały czas rozwijane pod kątem zawartej w nich wiedzy oraz sposobu, w jaki ta wiedza jest przekazywana. Współpracując z Krzysztofem tyle czasu, widzę jak bardzo rozwijają się jego szkolenia oraz on sam jako mentor. Wiedza przekazywana jest w bardzo przystępny sposób, a nacisk kładziony na stosowanie jak najlepszych praktyk programistycznych procentuje w pracy. Polecam wszystkim bez względu na doświadczenie. Zdaje się, że dla Krzysztofa nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko źle zaimplementowane :)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2023

Z Krzysztofem rozpocząłem współpracę od 02.2022. Wcześniej uczestniczyłem w innych kursach i porównując je z kursem Krzysztofa mogę stwierdzić, że zajęcia przez Krzysztofa są prowadzone w sposób uporządkowany, skrupulatny, omawiając poszczególne zagadnienia według najnowszych standardów. Kurs jest podzielony na zajęcia grupowe oraz indywidualne. Na zajęciach indywidualnych wykonujemy zawsze code review przygotowanych wcześniej zadań, czy to mniej złożonych np. z algorytmiki, które uczą dobrych praktyk pisania kodu, po bardziej skomplikowane zadania projektowe. Po paru miesiącach uczestniczenia w zajęciach z języka Python, postanowiłem o dołączenie do kolejnego kursu z Javascript. Cała wiedza jest przekazywana w sposób prosty, po prostu na tacy. Po naszej stronie pozostaje tylko i wyłącznie nauka. Gorąco polecam i myślę, że współpraca z Krzysztofem nie zakończy się wraz z znalezieniem pierwszej pracy, a będzie kontynuowana w celu poszerzenia kompetencji, nauki nowych technologii.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2022

Współpracuję z Krzyśkiem już ponad rok i mogę powiedzieć, że zdecydowanie warto. Kursy poprowadzone są przejrzyście i bardzo intuicyjnie. Tryb hybrydowy nauki to zdecydowany plus, bo można się uczyć teorii na spotkaniach grupowych a na spotkaniach indywidualnych omawiać zadania przydzielone przez prowadzącego. Jednak przygotuj się na pouczające doświadczenia, bo Krzysiek to wymagający nauczyciel. Zawsze można się skontaktować z Krzyśkiem i zapytać w razie jakichkolwiek wątpliwości. Polecam również skorzystać z platformy online, gdzie możesz nauczyć się Javy w bardzo przystępnej cenie.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2022

Współpracę z Krzyśkiem zaczelam 8 miesięcy temu po wielu nieudanych próbach uczenia sie z książek i innych kursów online (np. Udemy). Z wykształcenia jestem księgową, w trakcie przebranżowienia na programistkę. Obecnie uczę się u niego języka JAVA oraz JAVASCRIPT (Web Developer).
Kurs KM Programs sprawil, ze w koncu zrobilam postęp w nauce programowania. Krzysiek dostarczył mi strukturę i plan nauki, czego mi brakowało, kiedy próbowałam uczyć się sama lub z pomocą innych ogólnych kursów online.
Wielkim plusem jest to, że kurs jest hybrydowy. Krzysiek omawia zagadnienia na lekcjach grupowych i sprawdza zadania praktyczne na zajęciach indywidualnych.
Krzysiek jest bardzo zaangażowanym i wymagającym nauczycielem, co sprawia, że jakość kodu, jaka uczymy się pisać jest na najwyższym poziomie.
Ponadto Krzysiek ciągle go aktualizuje. Po konsultacji planu kursu z programistami z Amazona gdzie pracuje, byli pod wrażeniem całego curriculum i rozległości omawianych zagadnień. Zdecydowanie polecam, kurs warty jest każdej wydanej złotówki:) Zaluje, ze znalazlam Krzyska tak późno! Kursy KM Programs to najlepsza inwestycja w siebie jaka mozesz zrobic, jesli chcesz zostac Programista. 

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2022

Szkolenie z programowania w języku Python u Krzyśka rozpocząłem w listopadzie 2021 roku. Zakres merytoryczny, przystępność przekazywanej wiedzy jak i wysoka jakość przedstawianych materiałów, skłoniła mnie do zapisania się w kwietniu 2022 na kolejne szkolenie z Web Developmentu. Krzysiek jest profesjonalnym nauczycielem który wkłada ogrom pracy i serca w to co robi, a jego kursy są stale aktualizowane i rozwijane o najnowszą wiedzę ze świata technologii. Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy oraz z progresu jaki osiągnąłem nie tylko w obszarze pisania porządnego i czytelnego kodu ale również ze znacznego poszerzenia mojej wiedzy teoretycznej. Najcenniejsze dla mnie są spotkania indywidualne z code review na których jest skrupulatnie analizowany kod który wcześniej napisałem. Otrzymuję wtedy bezpośredni feedback o jakości mojego kodu, jego błędach i możliwościach jego dopracowania i zoptymalizowania.
Szczerze polecam kursy u Krzyśka.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2022

Rozpocząłem współprace z Krzysztofem w styczniu 2022 roku. Wcześniej przez kilka miesięcy uczyłem się na własną rękę ale w pewnym momencie zabrakło przejrzystości w tym jakie kolejne kroki powinienem podejmować. Wtedy aby nie marnować czasu na uczenie się zbędnych/ przestarzałych rzeczy stwierdziłem, że muszę znaleźć kogoś kto uporządkuje i rozjaśni tok nauki. Telefon do Krzysztofa, pierwsze spotkania i zderzenie z rzeczywistością. Jakość tego co uczyłem się sam była marna i temat trzeba zacząć od początku. Trzeba zrozumieć "flow" Krzysztofa i to zaakceptować... i robić zadania, dużo zadań. Kilka spotkań i temat się rozjaśni. Nie bez znaczenia jest też wsparcie psychologiczne, bo nauka programowania to nie jest prosta droga i nie raz pojawi się zwątpienie. Na dzień dzisiejszy żałuję tylko, że nie poznałem Krzysztofa pół roku wcześniej... Pozdrawiam JM

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2022

Z Krzysztofem zacząłem współpracę pod koniec stycznia. W trakcie kursu oprócz ogromnej ilości zadań praktycznych, realizowane są zagadnienia teoretyczne, które są niezbędnym uzupełnieniem wiedzy praktycznej. Dzięki hybrydowemu systemowi nauczania, wiedza jest systematycznie pogłębiana, weryfikowana i utrwalana. W razie potrzeby zawsze można liczyć na pomoc Krzysztofa. Kurs polecam każdemu kto chciałby rozpocząć swoją przygodę z programowaniem.

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2022

U Krzyśka zacząłem uczyć się Pythona pod koniec października 2021. Szkolenie jest naprawdę przemyślane, uporządkowane. Ogromną zaletą jest to, że kursy stale są ulepszane/aktualizowane wraz z nowymi wersjami danego języka. Forma hybrydowa kursu (spotkania indywidualne + grupowe) pozwala na efektywne opanowanie materiału. Posiada indywidualne podejście do każdego kursanta. Jest świetnie przygotowany do zajęć, a na spotkaniach indywidualnych rozwiewa każdą wątpliwość. Serdecznie polecam!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2022

Miałem kilka podejść do programowania, ale to Krzysiek sprawił, że stało się to dla mnie atrakcyjne. W prosty sposób i z pasją przedstawia każde zagadnienie. Ma ogromną wiedzę i potrafi ją przekazać na swoich szkoleniach. Każdy problem bardzo szybko wytłumaczy i pokaże jak w łatwy sposób rozwiązać i zapisać, aby kod był czysty i przejrzysty. Na kursach nie tylko ważna jest praktyka, ale też wstęp teoretyczny, żebyś wiedział co i dlaczego stosujesz. Jeśli tracisz motywację, Krzysiek potrafi ją przywrócić i zachęcić do dalszej pracy. Polecam, bo dla mnie wykonuje świetną robotę i dużo się mogę nauczyć dzięki Niemu.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2022

Zaczęłam uczyć się od zera u Krzyśka 4,5 roku temu. Po roku znalazłam pracę, po krótkim czasie zmieniłam na lepszą (fajniejsze technologie). W miedzyczasie szkoliłam się dalej u Krzyśka i dostałam w pracy dwie podwyżki 40%.
Bardzo polecam zajęcia! Czy to na początku - od zera (to naprawdę jest dla każdego! Krzysiek idealnie tłumaczy abstrakcyjne dla świeżaka pojęcia) czy po jakimś czasie, kiedy jesteś programistą i dalej potrzebujesz się uczyć. Ilość wiedzy, zasobów, dokumentacji w internecie przytłacza, za to na spotkaniach z Krzyśkiem masz wszystko idealnie usystematyzowane. Jest program, idziemy nim, nie musisz się miotać i szukać wszystkiego po internecie. Co nie znaczy, że jest łatwo - Krzysiek daje dużo teorii i zadań do pracy własnej i jest zawsze otwarty na pomoc.
Dziękuję za świetną robotę!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2022

Jeśli uważasz, że nie istnieje osoba wszechwiedzącą w kwestii programowania to znaczy, że jeszcze nie poznałeś/poznałaś Krzysztofa :) Współpracujemy rok i uważam, że to był bardzo dobrze wykorzystany czas. Serdecznie polecam wszelkiej maści kursy w KM Programs - zajęcia grupowe, indywidualne lub kursy online. Krzysztof jest wymagającym nauczycielem, ale tylko ciężka praca zapewnia efekty. W końcu nie może być wątpliwości kto ma dostać pracę:)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2022

Zdecydowałaś/zdecydowałeś się na samodzielną naukę programowania? Masz wrażenie, że błądzisz w gąszczu tych wszystkich dostępnych technologii i już sam/a nie wiesz czego i w jakiej kolejności się uczyć? Odpowiedzią na wszystkie Twoje programistyczne bolączki jest Krzysztof i jego wzorowo zorganizowane i dopracowane kursy.
Sam swoją współpracę z Krzyśkiem rozpocząłem około pół roku temu i widzę ogromne postępy jeśli chodzi o swobodę pisania kodu w Javie. Oprócz niezliczonej ilości zadań praktycznych czekają na ciebie zagadnienia teoretyczne, które musisz przyswoić po to, żebyś w pełni rozumiał/a każdą najmniejszą część kodu.
Poza uczestnictwem w kursie hybrydowym Java jestem jeszcze subskrybentem kursu online, który stanowi idealne uzupełnienie dla tematów poruszanych podczas spotkań grupowych i indywidualnych. Pewne zagadnienia są tam jeszcze dogłębniej opisane i wytłumaczone po to, żebyś powiększył/a swój warsztat programistyczny.
Polecam współpracę z Krzysztofem!

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2022

Współpracuję z Krzysztofem już prawie rok. Wybór jego kursu to była bardzo dobra decyzja. To ekspert w swojej dziedzinie. Oferuje indywidualnie dostosowane tempo nauki oraz wsparcie 24/7.Jest zawsze świetnie przygotowany do zajęć i mimo to, że jest wymagający, posiada prawdopodobnie niewyczerpalne zasoby cierpliwości by wyjaśnić niezrozumiałe kwestie. Polecam wszystkim niezależnie od poziomu, z którego chcecie zacząć naukę.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2022

Współpracuję z Krzyśkiem już od dość dawna. Jest istnym programistą renesansu, który ciągle wyszukuje nowe technologie i jego kursy są zawsze najbardziej aktualne. Na jego kursach teoria z praktyką jest odpowiednio wyważona, więc nie ma nudy a z drugiej strony wiesz jak i dlaczego daną rzecz stosować. Dodatkowym atutem jest motywacja z jego strony. Nie ma głaskania po główce i udawania, że nic się nie dzieje jak się obijasz. Trzeba się nastawić na ciężka i intensywną prace, która jednak później mocno procentuje gdy idzie się na rozmowę kwalifikacyjną z totalnym spokojem, po tym jak Krzysiek odpowiednio Cię przeczołga na swoich spotkaniach ;) Gorąco polecam. Jak już raz spróbujesz to nawet po zdobyciu pracy i doświadczenia, będziesz do niego wracał/a po kolejne i nowsze porcje wiedzy.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2021

O tym, że Krzysiek jest świetnym nauczycielem, możecie przekonać się w innych opiniach. Ja chciałem dodać, że jest też świetnym człowiekiem. On nie tylko robi wszystko byś dostał/dostała pracę w IT, ale on naprawdę chce byś ją dostał/dostała. Tak się złożyło, że mi pomógł nie tylko w uzupełnieniu wiedzy technicznej, jednak przekazywanie jej, jest u Krzyśka na
najwyższym poziomie. Dostanie pracy to tylko kwestia czasu, a ten czas jest zależny tylko od Ciebie. Naprawdę bardzo polecam kursy Krzyśka.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2021

Jeśli szukasz dla siebie wymagającego i wspierającego mentora, który jest na bieżąco z najnowszymi trendami w branży IT – trafiłaś/eś idealnie. Zaczęłam uczyć się Javy samodzielnie i byłam o krok od poddania się. W tym czasie znalazłam kurs Krzysztofa, minęło kilka miesięcy i w ciągu nich zrobiłam spore postępy. Każda lekcja to ogromna dawka wiedzy przekazana z pasją i zaangażowaniem, nastawiona na przygotowanie ucznia do pracy komercyjnej. Krzysztof potrafi przekazać trudne zagadnienia w przejrzysty i zrozumiały sposób, kładzie nacisk na dobre praktyki programistyczne. Zadania domowe poruszają dany temat z każdej strony i otwierają na różne sposoby rozwiązania tego samego problemu. Zagadnienia są opracowane w taki sposób, aby jak najlepiej przygotować kursanta do rozmowy kwalifikacyjnej. Krzysztof odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania i w razie trudności wskazuje kierunek. Daje on od siebie 100% i pozytywną energię – w takiej atmosferze nie brakuje motywacji do rozwiązywania wymagających zadań i systematycznej nauki.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2021

To co wyróżnia zajęcia z Krzysztofem od innych to fakt, że na jego zajęciach poznaję najnowsze rozwiązania i technologie ze świata IT. Mam pewność, że to co Krzysztof pokazuje i wyjaśnia na zajęciach jest aktualne lub (obserwując trendy na świeci)e będzie w najbliższym czasie na topie. Sposób, w jaki Krzysztof przekazuje swoją wiedzę i umiejętności nie pozostawia nic do życzenia - dla mnie jest to strzał w dziesiątkę. Zajęcia z Krzysztofem pozwalają bez problemu pogodzić naukę z życiem prywatnym i zawodowym.
Niezdecydowanym, gorąco polecam!

avatar
Diana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2021

Po 4 miesiącach pracy z Krzysztofem dostałam pierwszą pracę w IT. Szybko uzupełnił braki wiedzowe samouka oraz wyjaśniał wszystkie procesy zachodzące w kodzie. Dzięki systematycznej kontroli pracy szybko nauczyłam się systematyczności, nie miał również problemu z odpowiadaniem na nawet najbardziej beznadziejne pytania. Polecam bardzo!!!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2021

Pierwsza współpraca z Krzysztofem pozwoliła mi na wejście do branży IT, nie jako programista dlatego po dłuższej przerwie postanowiłem kontynuować z nim współprace. Było to kilka lat temu i od tej pory Krzysztof rozwinął swoje kursy i można czerpać jeszcze więcej ze współpracy z nim. Wiedza przekazywana jest w bardzo łatwy sposób, jest do wyboru dużo spotkań grupowych na, których bardzo szybko będziesz poznawał nowe rzeczy. Po spotkaniach teoretycznych, dostajesz zadania praktyczne do rozwiązania, które pomagają Ci przekuć teorie w praktykę. W tym momencie wszystko zależy już od Ciebie i czasu, który poświecisz na samodzielne rozwiązanie zadanych problemów. Jeśli szukasz osoby, która wprowadzi Cię do świata IT to dobrze trafiłeś.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2021

Jeśli chcesz wejść do branży IT i zastanawiasz czy wybrać kolejny kurs internetowy, czy współpracę z Krzysztofem, to zainwestuj w siebie i wybierz Jego na swojego mentora. Zaczynałem naukę z różnymi kursami, ale poziom wiedzy jaki przekazywały nie ma podjazdu do jakości jaką otrzymasz w trakcie tej współpracy. Mogę śmiało powiedzieć ze swojego doświadczenia, że zadania proponowane w innych kursach, po poligonie który przejdziesz tutaj są dziecinnie proste. Poza tym w pakiecie otrzymasz również pasję do programowania, ludzkie podejście do Ciebie jako ucznia jeśli czegoś nie rozumiesz, wysoki poziom współpracy. Krzysztof nie traktuje Cię jako maszynki do zarabiania pieniędzy, jesteś pod Jego skrzydłami i jesteś dla Niego ważny, i pragnie przygotować Cię jak najlepiej do wejścia w tą branżę, bo później jesteś Jego wizytówką, to moje odczucia. Poza tym nie dość że On cały czas pracuję nad ulepszeniem trybu nauczania, to również cały czas rozwija swój warsztat programistyczny, dzięki czemu Ty jako uczeń jesteś na bieżąco z tym co się pojawia. Żeby nie było za słodko, jeśli się zdecydujesz na tą współpracę to zapomnij o życiu jak dotychczas. Zacznie się jazda bez trzymanki, zacznie się nauka na wysokim (jak na początkującego i w porównaniu z kursami w internecie) poziomie, zaczną się zadania przy których trzeba będzie się nagłówkować, zaczną się momenty zwątpienia, po których nastąpią momenty radości że udało się dowieźć kolejny temat. To wszystko sprawi że kiedy zaczniesz wysyłać pierwsze CV i pójdziesz na pierwszą rozmowę, to będziesz dysponował większą wiedzą i umiejętnościami, od wielu kandydatów którzy starają się o tą samą pracę. Polecam każdemu komu naprawdę zależy na przebranżowieniu i poważnie podchodzi do tematu, bo (co może wydawać się zabawne) programowanie ma nawet wpływ na Twoje życie i to jak później postrzegasz problemy i je rozwiązujesz.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2021

Uczęszczam na kurs od 3 miesięcy. Kurs jest bardzo przemyślany, pozwala na naukę kolejnych zagadnień w uporządkowany sposób i przede wszystkim dobrze je zrozumieć. Duża ilość zadań teoretycznych i praktycznych pozwala utrwalać nowe zagadnienia. Krzysztof posiada dużą i aktualną wiedzę, uczy dobrych praktyk oraz skutecznie motywuje do systematycznej nauki.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2021

Uczę się z Krzyśkiem Java'y od ponad roku. Rozpoczęcie z nim współpracy to była najlepsza decyzja, jaką mogłem podjąć by zrealizować niełatwy cel, jakim jest przebranżowienie się. Zaczęliśmy od zupełnych podstaw, w chwili obecnej czuję, że wejście do świata IT to kwestia paru miesięcy. Wszystko to przy pracy na pełen etat i licznych obowiązkach rodzinnych.
Wiedza przekazywana na zajęciach jest aktualna i ma lekką formę, z dawką dobrego poczucia humoru. Nawet zawiłe na pierwszy rzut oka tematy Krzysiek potrafi wytłumaczyć prostymi słowami. No i przede wszystkim - bardzo skutecznie zaraża pasją do programowania. Polecam !

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2021

Współpracę z Krzysztofem rozpocząłem w czerwcu 2020 i uważam, że była to bardzo dobra decyzja.
Krzysztof posiada wszechstronną wiedzę w tematyce IT, którą w skuteczny i jasny sposób przekazuje podczas spotkań. Wykazuje się zaangażowaniem i profesjonalizmem. Materiały które prezentuje są wysokiej jakości i idą z najnowszymi trendami. Taki sposób prowadzenia zajęć świadczy o tym, że to co robi, jest wykonywane z ogromną pasją.
Nie spotkałem się wcześniej z tak wysokim poziomem prowadzenia kursów. Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto szuka profesjonalnych i wysokiej jakości szkoleń.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2021

Krzysiek ma olbrzymią wiedzę, którą na bieżąco aktualizuje. Potrafi przekazać ją w prosty i przystępny sposób. Na kursie jest dużo zadań praktycznych i teoretycznych które pomagają utrwalić wiedzę. Pracujemy już ze sobą prawie rok i naprawdę bardzo polecam! Wszystkie zagadnienia poruszane na kursie to aktualne praktyki z którymi na pewno spotkacie się w pracy przy projektach.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2021

Zdecydowałem się na kurs u Krzysztofa po kilku latach pracy w branży IT. Już po pierwszej lekcji uświadomiłem sobie jak często pisałem kod intuicyjnie bez wiedzy o tym, co się dzieje "pod spodem". Każda lekcja to ogromna dawka informacji, które wykorzystuję na co dzień w pracy. Co 3 miesiące mam mega stresujące interview, które motywuje mnie do systematyczności w nauce. Trzeba przysiąść i solidnie się przygotowywać, ale efekty przychodzą bardzo szybko.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2020

super

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2020

W skrócie zajęcia z Krzyśkiem to niesamowita organizacja i umiejętność przekazania wiedzy. Po każdych zajęciach czuje, że nauczyłem się czegoś wartościowego oraz jestem pełen zapału do pracy i nie mogę się doczekać aż zacznę wykorzystywać nowe umiejętności w swoich projektach. Zajęcia z Krzyśkiem zacząłem pod koniec czerwca i spokojnie mogę powiedzieć że ani jedna godzina nie była zmarnowana. Skończyłem też bardzo popularny boocamp w Polsce, i gdybym miał podjąć decyzję jeszcze raz, to bez wahania zrezygnowałbym z bootcampu i skierował się do Krzyśka. Polecam każdej osobie która chce zostać programistą/programistką. Z Krzyśkiem to tylko kwestia czasu a prawdopodobieństwo osiągniecia sukcesu to 100%!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2020

Współpracuję z Krzyśkiem już 3 miesiąc. Progress jaki odnotowałem przez ten okres jest nie do opisania. Przed rozpoczęciem kursu wydawało mi się, że umiem sporo, ale Krzysiek tylko mi uświadomił w jakim błędzie byłem. Każde zajęcia to ogromna dawka wiedzy począwszy od wyjaśnienia zagadnień w teorii, do płynnego przechodzenia w praktykę.
Oczywiście, Krzysztof to bardzo wymagający nauczyciel, po każdych zajęciach dostaję dużą pulę zadań praktycznych i teoretycznych, które przygotowują do interview i pozwalają trenować nowo poznane zagadnienia.
Polecam z całego serca! :)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2020

Przed rozpoczęciem kursu moja wiedza z programowania była znikoma. Kurs pozwolił mi się szybko rozwinąć. Świetnie zorganizowane zajęcia - program bardzo intensywny, ciekawy i nowoczesny. Człowiek nie uczy się tylko "starego programowania", kurs daje też możliwość poznania najnowszych rozwiązań i tricków (nawet tych mało popularnych). Krzysztof wymaga systematycnzości i poświęcenia czasu na pracę własną. Często trafiałem na sztywnych i oschłych nauczycieli, tutaj mam do czynienia tylko z bardzo fajną atmosferą. Takie intensywne, ale przyjemne zajęcia szybko dają pozytywne efekty.

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2020

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Krzysztofem, zajecia sa super zaplanowane, przemyślane i nic nie jest dziełem przypadku. Krzysztof jest wymagającym nauczycielem, ale przynosi to same korzyści. Osobiście jestem pod wrażeniem profesionalizmu Krzyśka i jego wiedzy. Jeśli ktoś chce się nauczyć programować to z całą pewnością to jest odpowiednia osoba.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2020

Współpracę z Krzysztofem podjąłem ponad pół roku temu i jestem bardzo zadowolony z przebiegu naszej dotychczasowej współpracy. Na spotkaniach Krzysztof pełni rolę zarówno nauczyciela, jak i motywatora. Kurs programowania jest bardzo intensywny, obszerny, bogaty w wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną, a sam korepetytor jest pasjonatem programowania, dzięki czemu na zajęciach przemyca sporo ciekawych i niebanalnych rozwiązań i sztuczek. Jest to już mój drugi korepetytor i tym razem podjąłem słuszną decyzję. W tym przypadku nie ma problemu, żeby umówić się na wspólny termin. Co więcej, w przeciwieństwie do poprzedniego korepetytora, kurs jest naprawdę intensywny i dobrze zaplanowany, nie ma sytuacji, że nauczyciel nie ma pomysłu co dzisiaj z Tb robić, więc tutaj naprawdę czujesz, że się rozwijasz. Dlatego z czystym sumieniem polecam współpracę z Krzysztofem :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2020

Chociaż pracuję w IT już jakiś czas, w dalszym ciągu współpracuję z Krzyśkiem, dzięki temu jestem w stanie ciągle uczyć się nowych rzeczy, poszerzać możliwości i po prostu świetnie się przy okazji bawić. Krzyśka wiedza zapewnia, że nawet jeżeli znasz jakiś temat dobrze - dowiesz się czegoś nowego. Nie ma lepszego nauczyciela na tej ani na innej stronie, który zmotywuje Cię do pracy tak, jak on. Jeśli zależy Ci na prawdziwych efektach i zrozumieniu programowania na serio - Krzysiek to jedyny słuszny wybór.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2020

Zaczałem naukę javy z Krzyśkiem pracując już ponad rok komercyjnie i muszę przyznać że była to świetna decyzja, gdybym tylko trafił na tak dobrego mentora wcześniej jestem przekonany, ze szybciej wszedłbym na wyższy poziom.
Zajęcia są prowadzone z humorem i ogromną wiedzą z przekroju wielu języków programowania, spora ilość zadań praktycznych i teoretycznych pomaga w utrwaleniu i zrozumieniu materiału. W razie moich wątpliwości czy problemów jeszcze nie było sytuacji, gdzie Krzysiek nie byłby w stanie podpowiedzieć jakie są praktycznie sprawdzone rozwiązania na dane zagadnienia.
Szczerze polecam :)

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2020

Bez wątpienia jeden z najlepszych trenerów jeśli chodzi o dziedzinę programowania.

Patrząc na te wszystkie opinie to ciężko dodać od siebie coś nowego. Próbowałem zajęć z wieloma rożnymi trenerami i korepetytorami ale jakość zajęć z Krzyśkiem to zupełnie inny poziom. Maksymalna możliwa ilość wiedzy przekazana w ciągu godziny w jasny i zrozumiały sposób a następnie solidny pakiet zadań, który pomaga to wszystko utrwalić. Nie chcę się za bardzo rozpisywać, po prostu polecam się zapisać na szkolenie - doskonała inwestycja.

Natomiast tą opinią chciałem głównie podziękować. Ostatnio, po roku wspólnych zajęć, byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Nazajutrz rano dostałem telefon z ofertą :)

Dzięki wielkie Krzysiek! :)

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2020

Z zawodu jestem prawnikiem. Ponad rok temu podjąłem decyzje o próbie przebranżowienia się. Wtedy postanowiłem odezwać się właśnie do Krzysztofa, z którym jestem od początku mojej przygody z kodem. Zacząłem od zerowej wiedzy, a dzięki Krzyśka bardzo skutecznym umiejętnościom uczenia, udało mi się zrozumieć i sprawnie pisać kod w Javie. Miałem już styczność z innymi kursami, ale organizacja i ilość materiałów do pracy u Krzysztofa powodują, że jest to zdecydowanie najlepszy nauczyciel jakiego spotkałem. Trzeba zaznaczyć, iż jest on wymagający, a zadań praktycznych i teoretycznych jest bardzo dużo, dzięki czemu kursy w KMprograms są świetnym wyborem dla każdego, kto naprawdę chce nauczyć się pisania kodu i odkrywać najświeższe tajniki programowania. Z pełną odpowiedzialnością i przekonaniem mogę polecić Krzyśka !

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2020

Uczę się z Krzysztofem programowania w języku Java. Krzysztof jest bardzo wymagającym nauczycielem co bardzo motywuje w pisaniu kodu. Jego kurs jest bardzo dobrze poukładany i zbilansowany. Na każdych zajęciach ma wszystko zaplanowane, każda minuta jest bardzo fajnie wykorzystana. Tłumaczy w sposób łatwy i zrozumiały, gdzie osoba początkująca taka jak ja jest w stanie wszystko zrozumieć. Wsparcie Krzysztofa odczuwam przez każdy tydzień - jeśli mam z czymś problemy podczas pisania kodu, mogę bez problemu spytać się Krzyśka o poradę i on zawsze znajdzie czas aby rzucić okiem na mój problem i napisać pewną wskazówkę która powinna rozwiązać mój dany problem. Oprócz pisania kodu są też prace teoretyczne które fajnie przygotowują do rozmowy kwalifikacyjnej. Podsumowując, jeśli jesteś początkującym lub na wyższym poziomie i chcesz zgłębić swoją wiedzę w jakimkolwiek języku to Krzysiek Ci zapewni/dostarczy wszystkie narzędzia aby poszerzyć Twoje horyzonty. Bardzo cenię i polecam współpracę z Krzyśkiem!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2020

Od ponad roku, uczę się programowania w Javie z Krzyśkiem, zaczynałam prawie od zera. Jestem osobą z wykształceniem humanistycznym w trakcie zmiany branży. Zajęcia z Krzyśkiem pozwoliły mi rozwinąć moje umiejętności programistyczne w niesamowity sposób. Kiedy wracam myślami do początków nauki, nigdy nie przypuszczałam, że dzięki tym zajęciom uda mi się osiągnąć aż tak wiele.

Zajęcia przygotowane prze Krzyśka są doskonale dopracowane i ciekawe. Po każdych zajęciach dostajemy to samodzielnej pracy zadania teoretyczne i zadania praktyczne, pozwalające przećwiczyć dane zagadnienie. Krzysiek posiada olbrzymią wiedzę programistyczną i po każdych zajęciach cieszę się, że zdecydowałam się uczyć właśnie z nim.

Polecam zajęcia z Krzyśkiem każdemu kto chce się nauczyć programowania, raz a dobrze!

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2020

Uczę się u Krzyśka programowania w języku Java od prawie roku i postęp jaki poczyniłem przez ten czas daje do myślenia. Nie tylko jeśli chodzi o umiejętność pisania kodu, ale też o „myślenie w Javie”, a to naprawdę zasługa Krzyśka.
Kolejne zagadnienia są prezentowane w sposób uporządkowany, tak że mimo ich pozornej złożoności, organicznie rozszerzają to co do tej pory ćwiczyliśmy. Duża ilość świetnie przygotowanego pod względem dydaktycznym kodu, który jest pisany na zajęciach i który pozostaje jako najlepsza w swoim rodzaju notatka, do której wraca się wielokrotnie prawie zawsze znajdując wyjaśnienie nurtujących nas wątpliwości. Ogrom zadań które mimochodem wypełniają okresy pomiędzy lekcjami i pozwalają otrzaskać się z tym co było poruszane na lekcji. Co mnie osobiście bardzo pozytywnie zaskoczyło to pytania teoretyczne przygotowujące nas do przyszłych rozmów o pracę oraz okresowe próbne rozmowy kwalifikacyjne – naprawdę pożyteczna rzecz!
A co do samego nauczyciela – Krzysiek jest naprawdę ciekawa mieszanką kompetentnego korepetytora, surowego pedagoga, a z drugiej strony bardzo luźnego i ludzkiego partnera w nauce. Gra w otwarte karty – od razu wykłada jakie są jego wymagania, ale także czego my możemy oczekiwać. Czyli na przykład, kontaktu prawie o każdej porze dnia, pomocy przy szczególnie trudnych zadaniach i zagadnieniach oraz fachowej porady co do rozwijania swoich kompetencji.
Z czystym sumieniem polecam Krzyśka i jego kursy każdemu kto ma ambicję nauki programowania – na pewno się nie zawiedziecie!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2019

Z nauką programowania jest jak z matematyką. Możemy znać teorię lecz bez pracy włożonej przez nas nie rozwiążemy danego problemu. Z pomocą tu przychodzi nam Krzysiek. Zapewnia nie tylko szeroki wachlarz materiałów i zadań które pomagają pojąć dane zagadnienie ale gdy jest potrzeba będzie tym "surowym nauczycielem od matematyki" który zawsze tyle wymagał, ale po latach wspomina się go jako osobę która nauczyła nas najwięcej.

Serdecznie polecam Krzyśka każdemu kto chcę rozpocząć bądź poszerzyć swoją wiedzę z programowania 5/5 !

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2019

"Z jakim przestajesz, takim się stajesz", na własnym przykładzie mogę potwierdzić, że trzymając z Krzyśkiem stajesz się lepszy w swojej branży. Jest to osoba rzetelna i profesjonalna. Dysponuje ogromną i bezwzględnie aktualną wiedzą. Potrafi dokręcić śrubę i wie jak to robić. Zawsze otwarty na pomoc w problemach, które nie są bezpośrednio związane z kursem. Przy tym wszystkim bardzo "w porządku" i wyluzowany. Polecam zajrzeć na kanał KM Programs na youtube, żeby zrozumieć z kim tutaj mamy do czynienia

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2019

Uczę się programowania Java u Krzyśka od pół roku i z pełną satysfakcją mogę powiedzieć, że był (i nadal jest) to dla mnie czas bardzo produktywny. Moja wiedza została wzbogacona nie tylko pod kątem teoretycznym, ale również praktycznym, ponieważ ilość zestawów zadań przygotowanych przez Krzyśka zadowoli nawet tych najbardziej wymagających uczniów.

Oprócz ściśle określonego programu, który realizujemy zajęcia po zajęciach, jestem również odpowiednio przygotowywany pod kątem rekrutacji w czasie naszych specjalnych spotkań poświęconym zagadnieniom tego typu. Krzysiek jest bardzo cierpliwy, zwrócić się można do niego o pomoc z dowolnym problemem, na który odpowie w sposób, który zrozumie się na każdym poziomie zaawansowania.

Krzysiek, to osoba z dużą wiedzą, która jest chętna na rozmowę na dowolny temat poświęcony programowaniu.

Serdecznie polecam i wystawiam w pełni zasłużone 5/5!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2019

Współpracę z Krzyśkiem rozpocząłem przygotowując się do matury. Na spotkaniach przerabialiśmy ogromną ilość materiału z teorii jak i z praktyki. Mając praktycznie zerowy kontakt z programowaniem w parę miesięcy byłem w stanie przygotować się na tyle aby osiągnąć bardzo solidny wynik.

Pół roku temu zdecydowałem się na podjęcie kursu przygotowującego do pracy jako Junior Java Developer. Ogromne natężenie pracy skutkuje tym, że jestem w trakcie szukania pracy. Realizujemy projekty, które lądują na GitHubie i potwierdzają zdobyte umiejętności, a wiedza teoretyczna pokrywa się z pytaniami na rozmowach rekrutacyjnych.
Zdecydowanie polecam współpracę z Krzyśkiem!

avatar
Cezary
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2019

Już od ponad roku uczestniczę w kursie programowania w C++ prowadzonego przez Krzyśka.
Zajęcia przygotowane są bardzo fachowo. Wszystko dokładnie omówione, zarówno pod względem teoretycznym jak i praktycznym. Pomiędzy kolejnymi spotkaniami zdobytą wiedzę utrwalić można dzięki obszernej bazie dodatkowych zadań i pytań. Wiedza zdobyta na zajęciach sprawdzana jest na próbnych rozmowach o pracę. Spotkania odbywają się w swobodnej i przyjaznej atmosferze, wszystkie przykłady są dogłębnie tłumaczone oraz zawierają komentarze, aby po spotkaniu można było przeanalizować kod ze spotkania raz jeszcze. Jeżeli napotkamy na jakiś problem, jest on szczegółowo omawiany na najbliższym spotkaniu, tak by móc rozwiązać go we własnym zakresie.
Krzysiek to osoba z profesjonalnym podejściem do tematu, zarażająca swoją pasją. Niewątpliwie jest osobą bardzo kompetentną, o obszernej wiedzy nie tylko z zakresu programowania, która zawsze jest na bieżącą z nowinkami programistycznymi.
Chciałbym serdecznie podziękować Krzyśkowi za genialne i owocne spotkania.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2019

Udało się! Zaczynając od zera, jako laik, nie mając wcześniej styczności z programowaniem, zdobyłem pracę jako Młodszy Programista Java.

Jeżeli chodzi o Krzyśka jest sumiennym, bardzo cierpliwym i zaangażowanym nauczycielem, ale co najważniejsze potrafił skutecznie zarazić mnie pasją do programowania i zmotywować do ciężkiej pracy.

Dzięki ciężkiej pracy mojej i Krzyśka, dzięki temu że kurs jest wg. mnie przygotowany perfekcyjnie pod względem potrzeb rynku i przygotowania do rozmów o pracę przyszedł moment, że bez problemu pomyślnie przeszedłem 4 rozmowy o pracę i to ja decydowałem, do której firmy ostatecznie pójdę.

Dla każdego kto się zastanawia czy po kursie z Krzyśkiem dostanie pracę, moja odpowiedź brzmi: TAK, warunkiem jest cierpliwość, i systematyczność, trzeba po prostu słuchać się Krzyśka i robić to, co mówi Krzysiek, a praca będzie :)

Podsumowując, wybranie nauki programowania, wybranie Krzyśka jako mentora było najlepszą decyzją w moim życiu, jeżeli chodzi o moją karierę zawodową :)

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2019

Z Krzyśkiem pracuję już ponad kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Bardzo dobre przygotowanie do zajęć oraz wielka chęć tłumaczenia nawet prostych rzeczy po kilka razy. Jest w stanie wytłumaczyć jedno zagadnienie na wiele sposobów, jeżeli jest taka konieczność. Wyczerpująca ilość teoretycznych jak i praktycznych zadań. Pomoc można uzyskać również poza godzinami zajęć.
Pełen profesjonalizm i super nauczyciel. Gorąco polecam. :)

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2019

Moja współpraca z Krzysztofem rozpoczęła się około 2 lat temu, po ukończeniu studiów. Nie umiałem wtedy znaleźć pracy jako programista. Po około 3 miesiącach korepetycji dostałem 3 miesięczny staż, który przerodził się w 2 letnią współpracę. Przez 2 lata przerobiliśmy cały kurs Java, kończymy obecnie kurs spring aplikacje webowe oraz wedle potrzeb przeskakujemy też do zagadnień frontendowych, ponieważ kurs jest całkowicie indywidualny, elastyczny i dopasowany do moich potrzeb i zmian na rynku pracy. Cały kurs, zadania domowe te praktyczne i teoretyczne, sumiennie realizowane z tygodnia na tydzień w 100% przygotowały mnie na wejście w ogromny świat IT. Postanowiłem sprawdzić swoje umiejętności, wziąłem udział w 3 rozmowach rekrutacyjnych, wszystkie zakończyły się sukcesem. Firmy wręcz przebijały swoje oferty bym przyszedł do nich pracować. Dlatego z tego miejsca serdecznie chciałem jeszcze raz podziękować Krzysztofowi za naszą współpracę, którą mam zamiar kontynuować jak najdłużej to tylko możliwe. Z całego serca polecam kursy programowania km-programs dla początkujących jak i doświadczonych programistów. Natomiast sam Krzysztof to nie zwykły korepetytor po godzinach, a porządna firma, człowiek z pasją, który chce i potrafi przekazywać swoją wiedzę innym, jednocześnie bardzo motywując do działania i ciągłego rozwoju!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Już od paru miesięcy mam przyjemność uczestniczyć w zajęciach z programowania w C++ z Krzysztofem i mogę powiedzieć, że jestem w pełni zadowolona z trybu zajęć i rezultatów. Po odbyciu paru lekcji można łatwo stwierdzić, że jest on profesjonalistą, a do tego pasjonatem programowania.
Zróżnicowanie zadań i intensywność nauki jest spora. Zawsze jest co robić - od pytań teoretycznych do zadań praktycznych. Jeżeli napotkamy jakiś problem to jest on omawiany na następnej lekcji tak aby dać radę rozwiązać go samemu. Do tego Krzysztof jest zawsze na bieżąco z nowymi rozwiązaniami w dziedzinie programowania. Dzięki temu masz pewność, że to czego się uczysz jest stosowane przez rynek IT.
Zajęcia z Krzysztofem polecam w 100% każdemu kto chce rozpocząć naukę
programowania.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2019

Od dłuższego czasu planowałem skupić się na nauce jednego z języków programowania i dzięki Krzyśkowi i jego lekcjom udało mi się to. Od ponad pół roku uczę się Javy i w samych superlatywach mogę się wypowiedzieć zarówno o prowadzącym jak również o sposobie w jaki przeprowadzane jest szkolenie. Krzysiek jest osobą bardzo zaangażowaną w zajęcia, wymagającą, ale jednocześnie cierpliwą i wyrozumiałą. Na kursie przyswajam wiedzę teoretyczną oraz praktyczną dzięki zadaniom, którę muszę wykonać przed każdą kolejną lekcją. Są one sprawdzane co tydzień i omawiane jeśli napotkałem jakikolwiek problem z rozwiązaniem zadania.
W 100% polecam kursy z Krzyśkiem, każdy może wybrać taki, który go interesuje i napewno nie pożałuje tej decyzji!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2019

Mam przyjemność już od paru miesięcy uczestniczyć w zajęciach programowania prowadzonych przez Krzysztofa. Jestem w stu procentach zadowolony z obecnego trybu, metodyki i rezultatów. Można po krótkim czasie rozpoznać że człowiek ma kontakt z osobą która w swojej profesji znajduje pasję i stara się ją przekazać drugiej osobie. Tak jest właśnie z nauką programowania w wykonaniu Krzysztofa – po prostu człowiek po odbyciu paru lekcji ma pewność że po drugiej stronie jest pasjonat i profesjonalista w jednej osobie. To co najbardziej do mnie przemawia to indywidulane podejście które jest dostosowywane do danej osoby. Nauka jest intensywna ilość zadań bogata i różnorodna. Ale każdy napotkany problem spokojnie można omówić na kolejnym spotkaniu krok po kroku aby dać radę go rozwiązać stopniowo samodzielnie i mieć z tego radochę.
Początkowo podjąłem samodzielna naukę programowania ale z obecnej perspektywy widzę że podjęcie nauki indywidualnej było najlepszym rozwiązaniem pod względem oszczędności czasu i jakości przekazywanej wiedzy. W krótkim czasie człowiek orientuje się jak sporek kroki poczynił w tej dziedzinie. To co jeszcze do mnie przemawia to to że Krzysztof jest ciągle na bieżąco z nowymi rozwiązaniami w dziedzinie programowania i rozwijanych technologii. Dzięki temu człowiek ma pewność że to czego się uczy znajdzie zastosowanie i jest wykorzystywane przez świat i rynek IT który nieustannie gna do przodu.
Szczerze polecam każdej osobie która pragnie rozpocząć lub poszerzyć swoją wiedze w dziedzinie programowania zajęcia z Krzysztofem.
Pozdrawiam Karol.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2019

Dotychczas miałem okazje brać już lekcje u innych korepetytorów jednak to dopiero lekcje z Krzyśkiem wypracowały u mnie systematyczną naukę, sprawił, że wziąłem się do pracy oraz nabrałem motywacji.
Jest osobą cierpliwą , ale jednocześnie wymaga dużo dzięki czemu nauka staje się jeszcze bardziej efektywna. Przekazuje ogromną ilość wiedzy teoretycznej i praktycznie oraz egzekwuje ją na próbnych rozmowach kwalifikacyjnych, które jednoczenie dają nam przedsmak prawdziwej rozmowy. Dostarcza masę zadań teoretycznych i praktycznych i wymusza na uczniu samodzielną systematyczna naukę.
Osobiście uważam że jeżeli ktoś chce poszerzyć swoją wiedzę z programowania albo nauczyć się go od podstaw to nie ma lepszej osoby niż Krzysiek ! Łatwo na pewno nie będzie, ale pasja z jaką uczy zaraża i motywuje do ciężkiej pracy która daje ogromne efekty.
Serdecznie Polecam zajęcia prowadzone przez Krzysztofa !

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2019

Polecam szkolenie z Krzyśkiem!
Potrafi zarażać pasją do programowania, jak również zmotywować do ciężkiej pracy. Jeżeli szukasz osoby, która pomoże Ci zdobyć pracę jako programista, nie masz się nad czym zastanawiać – myślę, że zajęcia z Krzyśkiem to najlepszy sposób na osiągnięcie Twojego celu.
Szkolenie prowadzone przez Krzyśka składa się z:
1. Cotygodniowej dawki teorii
2. Licznych zadań praktycznych
3. Próbnych rozmów o pracę
4. Dodatkowych materiałów udostępnianych na YouTube
Podsumowując, Krzysiek potrafi bombardować informacjami i zadaniami z każdej strony, dzięki czemu jego kurs jest tak skuteczny, a podczas rozmowy o pracę nie zostaniesz niczym zaskoczony.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2019

Krzysztof jest sumiennym, cierpliwym i bardzo zaangażowanym nauczycielem, który doskonale zna się na tym czego naucza. Jeżeli ktoś chce zostać programistą to otrzyma od Krzysztofa pełne wsparcie w dążeniu do celu. Poprzez wypracowany sposób nauczania (zadania programistyczne, zadania teoretyczne, próbne rozmowy rekrutacyjne) jest w stanie przygotować każdego kto chce programować do pracy w tym zawodzie. Równocześnie jest wymagający i motywujący do dalszego działania. Jeżeli jesteś gotowy do pracy nad sobą oraz szukasz osoby, która jest na bieżąco z technologiami używanymi w branży i pomoże Ci w nauce - to nie wahaj się, tylko kontaktuj się z Krzyśkiem.

Lekcje odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze poprzez skype i pulpit zdalny. Jeżeli zastanawiasz się czy ta forma nauki jest dla Ciebie to zapewniam, że niczym się nie różni od spotkań face-to-face. Dla mnie jest nawet wygodniejsza.

Szczerze polecam! 6/5 gwiazdek!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2018

Uczę się z Krzysztofem 5 miesiąc i już od samego początku przekonałem się że w kwestii podjęcia przyszłej pracy (w moim przypadku przebranżowienia) to była najlepsza decyzja w życiu. Jeśli programowanie sprawia Ci frajdę i potrzebujesz po prostu osoby która w jak najbardziej efektywny sposób wskaże Ci drogę którą podążać to lepiej trafić nie można. Krzysztof w ciągu godziny jest w stanie przekazać OGROMNĄ ilość wiedzy która wystarcza potem do rozwiązywania prac domowych i zaczęcia myślenia jako 'programista'. Każda minuta korepetycji jest wykorzystywana w 100%, nie ma miejsca na niepotrzebne rzeczy (mam doświadczenie z innym korepetytorem, ciężko to skomentować ale osoba bez pasji i odpowiedniej motywacji do nauczania takiej jak Krzysztof nie jest w stanie w odpowiedni sposób czegokolwiek nauczyć) wystarczy wziąć się do pracy a efekty przychodzą bardzo szybko. Szczerze polecam każdej osobie która chce iść w tym kierunku, nawet jeśli Krzysztof nie jest w stanie znaleźć w danym momencie stałego terminu, nie wahajcie się ani chwili.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2018

Krzysiek zdecydowanie zna się na tym co robi, jego podejście do nauczania jest dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Jednocześnie jest osobą wymagająca i stawiającą praktyczne wyzwania, dzięki którym łatwo można zauważyć swoje braki i poprawić się w nauce. Osoba o ogromnej wiedzy i rzetelnym przygotowaniu dydaktycznym. Jak najbardziej godna polecenia. Nie ma znaczenia czy chcesz nauczyć się programować czy jesteś już na pewnym etapie, Krzysiek Ci pomoże.

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2018

Przed podjęciem decyzji, długo zastanawiałem się jaka forma nauki programowania będzie najefektywniejsza. W końcu zdecydowałem się aby nawiązać współpracę z Krzyśkiem. Była to jedna z lepszych decyzji. Krzysiek jest sumiennym nauczycielem. Zajęcia prowadzone są w bardzo przyjaznej atmosferze w bardzo przejrzysty i zrozumiały sposób. Po roku współpracy z czystym sumieniem mogę polecić korepetycje z Krzyśkiem. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie trwała jak najdłużej. Polecam :)

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2018

Krzysztof jest profesjonalistą w nauczaniu, tłumaczy w sposób prosty i zrozumiały dla każdego. Świetnie przygotowuje nie tylko do pracy jako programista, ale także do rozmowy rekrutacyjnej. Bardzo dobry kontakt telefoniczny oraz e-mailowy przez cały dzień.
Serdecznie polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2018

Gość jest niesamowity... W miesiąc czasu robi się z nim to co przez semestr na Informatyce... Wymagający, lecz przekazujący bardzo ciekawy sposób myślenia oraz podejścia do danego zagadnienia. Szczerze polecam.

avatar
Matuesz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2018

Nauka z Krzysztofem to czysta przyjemność. Wszystko świetnie tłumaczone, masa ćwiczeń, kontakt o prawie każdej porze dnia. trudne zagadnienia stają się łatwe do zrozumienia. Jeśli jesteś gotowy na ciężką pracę (jest wymagający) to polecam go z czystym sumieniem. Fakt ciężko o wolny termin, ale warto poczekać bo nauka z Krzysztofem to super przygoda.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2018

Uczę się z Krzysztofem od ok 6 miesięcy i chyba nie będę zbyt oryginalny pisząc, że jestem BARDZO zadowolony.
Wybór korepetytora podjąłem na podstawie dobrych opinii w internecie. Co zwróciło moją uwagę, to że Krzysztof ma 4 razy więcej opinii od reszty i na dodatek same 5ki. Pomyślałem, że albo to fake albo człowiek jest naprawdę mistrzem. Już po pierwszej lekcji wiedziałem: jest mistrzem w tym co robi - zarówno jeśli chodzi o wiedzę jak i (co chyba jeszcze ważniejsze) umiejętność nauczania. Lekcję są świetnie zorganizowane i w super atmosferze-bez sztucznego „nadęcia”. Kiedy jest okazja pożartuje, jak macie kryzys w nauce-zmotywuje a jeśli naprawdę trzeba to „ochrzani” ;)

Ja naukę z Krzysztofem zaczynałem prawie od ZERA więc nie bójcie się swojego braku wiedzy-Krzysztof m.in właśnie z takimi ludźmi ma zajęcia. Po pół roku jestem na poziomie "rynkowego" Junior Java Developera właśnie dzięki niemu.
Wg mnie, żeby zostać programistą potrzebne są 3 czynniki:
1.Decyzja i chęć do podjęci tego wyzwania
2.Gotowość do ciężkiej pracy i ciężka praca sama w sobie
3.Narzędzie do nauczania jakim może być np kurs on-line, książki, studia, kursy programistyczne, korepetytor.

Jeśli jesteście gotowi na dwa pierwsze punkty to najlepszym wyborem na trzeci będzie Krzysztof a wiem co mówię ponieważ sam spróbowałem WSZYSTKICH opcji-ukończyłem równolegle jeden z popularnych kursów i powiem Wam, że nie ma co porównywać mrówki ze słoniem. TAK mam papierek, który na rozmowie o pracę mogę sobie wsadzić... do teczki ponieważ liczy się wiedza i umiejętności a te zdobyłem na lekcjach z Krzysztofem.

Jeszcze jedno na koniec-to najbardziej słowna, zorganizowana, terminowa osoba jaką znam a to jest rzadkość w dzisiejszym świecie ale pamiętajcie również, że osoby wymagające dużo od siebie wymagają też dużo od innych :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2018

Uczę się od Krzyśka już 4 miesiące i z pewnością nie mogę powiedzieć, żeby był to czas stracony. Krzysiek to świetny nauczyciel - wymagający, cierpliwy i zawsze przygotowany a do tego bardzo sympatyczny facet. :)
Dzięki niemu moja nauka jest usystematyzowana i zarazem bardzo przyjemna. Kiedy z początku próbowałem uczyć się samemu często pojawiały się wątpliwośći - za jaki temat zabrać się w następnym kroku, czy już dość dobrze rozumiem poprzednie zagadnienia, gdzie znaleźć jakieś zadania do przećwiczenia i człowiek często się zniechęcał. Teraz nie czuję się już jak zagubiona owieczka i mam pewność, że każdy dział zostanie przerobiony w odpowiednim stopniu.
Plan szkolenia jest konkretny i zawsze wiadomo co robić dalej. Poza tym Krzysiek oferuje całe tony zadań praktycznych jak i pytań rekrutacyjnych do samodzielnego przerobienia, wiec naprawdę nie sposób nudzić się na jego kursie. W razie wątpliwośći zawsze można się z nim łatwo skontaktować - dostępny jest mailowo niemal całą dobę. :)
Materiały szkoleniowe są stale rozwijane i aktualizowane, więc widać ile Krzysiek wkłada pracy i serca by jego szkolenie było cały czas na najwyższym poziomie.
Patrząc wstecz widzę wyraźnie jak bardzo moje umiejętności i wiedza wzrosły po zajęciach z Krzyśkiem i jestem pewien, że wzrosną jeszcze bardziej w miarę dalszej współpracy. Nie żałuję ani złotówki wydanej na lekcje z nim i muszę przyznać, że decyzja o zajęciach u Krzyśka była przełomowa dla mojej nauki. Gorąco polecam lekcje z nim każdemu!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2018

Zacząłem szkolenie z Krzysztofem kilka miesięcy temu i na pewno nie żałuję tej decyzji. Pracuję już jako programista Javy i najważniejsze dla mnie jest to, że materiał jaki przerabiamy na szkoleniu pokrywa się z tym co robię w pracy. A to jest najważniejsze, że uczę się rzeczy które wykorzystuje się komercyjnie. Wiadomo program studiów zawsze jest opóźniony względem tego, jakie trendy obecnie są w programowaniu. A tu na szkoleniu, aktualizacja programu szkolenia odbywa się na bieżąco, tak by materiał do nauki był jak najświeższy. Zadań domowych jest dużo i trzeba na to poświęcić mnóstwo czasu, ale to jest normalne, bo chyba nikt nie wierzy w to, że można zostać programistą bez pisania mnóstwa linijek kodu.
Także bardzo gorąco zachęcam do korzystania z usług Krzysztofa, który skrupulatnie rozwiewa wszelkie wątpliwości, ma bardzo duże doświadczenie i szeroką wiedzę w nauczaniu.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2018

10 miesięcy temu wystartowaliśmy z Krzyśkiem od niemal zerowej wiedzy z Javy. Po tym czasie dostałem pierwszą pracę jako Junior!

W kursie wszystko jest na swoim miejscu. Przykłady są jasne i dobrze wytłumaczone a pytania teoretyczne, które dostawałem pokrywały się z pytaniami z rekrutacji. Oczywiście Krzysiek wysyła ich więcej. Poza tym pilnuje, żeby na nie dobrze odpowiadać - sam się o tym przekonałem. Projekty, które pokazywałem też były dobrze odbierane więc to powinno mówić samo za siebie. Są one rozbudowane i wymagają sporo czasu, ale za to fajnie wyglądają na GitHubie.

Polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2018

Zaczęłam spotkania z Krzyśkiem 10 miesięcy temu, co mogę powiedzieć ?

Najlepszy nauczyciel!

Zaczynaliśmy z kompletnego zera mojej wiedzy na temat Java, miałam dużo trudności ponieważ studiuje na kierunku technicznym, ale nieinformatycznym, a teraz jestem na stażu programistycznym w dużej firmie i przygotowuję się dalej z Krzyśkiem do nauki technologii potrzebnych mi do napisania pracy inżynierskiej :).
Krzysiek również świetnie przygotowuje i weryfikuje wiedzę techniczną potrzebną przy rozmowach o pracę.
Kontakt z korepetytorem wzorowy - wczesna, późna pora, nawet poza godzinami spotkań.

Z mojej strony dziękuję i polecam wszystkim!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2018

Krzysztofie - dzięki Tobie marzenia się spełniają. Przychodzą mi do głowy te słowa, ponieważ nie wierzyłem, że będę w stanie pojąć te wszystkie terminy, komendy, zasady związane z językami programowania...Dzięki Tobie to wszystko jest dostępne dla zwykłego śmiertelnika. Jeśli ktoś chce przebranżowić się w tempie błyskawicy lub nauczyć się programowania:

POLECAM bez jakichkolwiek wątpliwości!

Podsumowując:
- Krzysztof: PROFESJONALISTA, cierpliwy, komunikatywny, przekazuje wiedzę w sposób EFEKTYWNY
- zajęcia: ogrom wiedzy, tematy wyczerpane w 100 %
- zadania: sami się przekonacie, ale jedno napisze nudzić się nikt nie będzie -> za to ogromny PLUS

POLECAM!!!!!!!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2018

Pan Krzysztof skromnie pisze o korepetycjach, a tak naprawdę trafiłem na wybitnego specjalistę, który bardzo cierpliwie tłumaczy wszystkie wybrane na początku przez nas zagadnienia.
Studia skończyłem już dawno i nie sądziłem, że w moim wieku będzie możliwa jeszcze efektywna nauka i to programowania. Okazało się, że dzięki odpowiedniemu podejściu i cierpliwości Pana Krzysztofa udało się.
Dziękuję i polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2018

Z Krzyśkiem współpracujemy już od prawie ośmiu miesięcy i muszę przyznać, że jest na prawdę świetnym nauczycielem. Wcześniej właściwie nie miałem styczności z programowaniem i to dzięki niemu rośnie nowy programista :) Krzysiek jest cierpliwy, ma olbrzymią wiedzę i dar jej przekazywania. Sam tworzy masę zadań, o różnym stopniu skomplikowania, dzięki czemu nowy adept sztuki programowania ma na czym ćwiczyć swoje umiejętności. Ocena musi być najwyższa, dzięki Krzysiek za wszystko!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2018

Serdecznie polecam wszystkim osobom, zastanawiającym się nad rozpoczęciem nauki u wujka Krzyśka! Ostra nauka od zera do bohatera! Tak naprawdę wszystko co dobre, zostało już napisane we wcześniejszych komentarzach, więc nie będę się powtarzał. :) Jedyne czego żałuję to tego, że nie da się sklonować Krzyśka, żeby można było częściej z nim współpracować.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2018

Jeśli rozważasz naukę programowania, to Krzysztof jest najlepszym wyborem!
Przede wszystkim Krzysztof świetnie przekazuje swoją wiedzę. Zajęcia z nim to sama przyjemność. Krzysztof kładzie nacisk zarówno na kodowanie jak i teorię, przygotowując tym samym do potencjalnych rozmów kwalifikacyjnych.
Zajęcia zapewniają także motywację do nauki, której w moim przypadku do tej pory nie wystarczało.
Serdecznie polecam!

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2018

Uczę się od Krzysztofa już kilka miesięcy .. i będę się uczył ile się da!
Potrafi wszystko wyjaśnić. Naprawdę, nawet najtrudniejsze i najbardziej skomplikowane rzeczy rozrysuje, pokaże na przykładach, wyjaśni i wszystko stanie się jasne :)
Po korepetycjach u Krzyśka czuję się przygotowany na wszelkie rozmowy rekrutacyjne, a moje umiejętności pozwalają mi swobodnie posługiwać się Javą przy taskach w pracy :)
Jakby ktoś mnie zapytał jak nauczyć się dobrze Javy, od razu poleciłbym lekcje z Krzyśkiem ;)
Pozdro

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2018

Z perspektywy kilku miesięcy współpracy z Krzyśkiem, mogę polecić go jako najlepszego nauczyciela jakiego miałam. Jego zapał i zaangażowanie w każde zajęcia powodują, że z ochotą zabieram się za każde następne wyzwanie programistyczne, które mi zada (a tych zadaje sporo!). Z każdymi zajęciami poszerzam swoją wiedzę i - przede wszystkim - umiejętności programistyczne, a to dzięki temu, że Krzysiek potrafi zawsze cierpliwie i w prosty sposób wytłumaczyć mi wszelkie zawiłości oraz pracuje według opracowanego przez siebie programu, więc od razu idziemy dalej z materiałem według bardzo dobrze przemyślanego planu. Do tematów podchodzi kompleksowo, bo dodatkowo zadania domowe uzupełnione są sporą porcją materiału teoretycznego do przerobienia samodzielnie. Polecam w 100%!!!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2018

Bardzo pozytywnie oceniam moją dotychczasową współpracę z Krzyśkiem. Elastyczne godziny spotkań dostosowywane do klienta, kurs wciąż się rozwija i ewoluuje. Serdecznie polecam dla ludzi wiążących przyszłość z zawodem programisty ! :D

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2018

Zdecydowanie polecam naukę z Krzyśkiem! Już od pierwszych zajęć wiedziałem że będzie to długotrwała współpraca. Krzysiek jako nauczyciel jest bardzo cierpliwy i bardzo wyrozumiały. Na zajęcia jest zawsze przygotowany, każde zagadnienie tłumaczy w sposób prosty, jasny, zrozumiały. Na kursie można liczyć na wiele zadań teoretycznych oraz praktycznych do samodzielnej realizacji w domu, co pozwala na utrwalenie wiedzy zdobytej na zajęciach. W razie jakichkolwiek niejasności można liczyć na pomoc poza godzinami spotkań. Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć że rozpoczęcie nauki z Krzyśkiem była moją najlepszą decyzją w życiu :)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2018

Swietny korepetytor! Wszelkie watpliwosci tlumaczy w sposob prosty i przystepny dla kursanta. Doskonaly kontakt i podejscie merytoryczne - jednym slowem: POLECAM!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2018

Serdecznie polecam! Już na początku Krzysiek pomógł mi wybrać od jakiego języka rozpocząć naukę. W ciągu pół roku doświadczyłam znaczącego wzrostu moich umiejętności programistycznych (rozpoczynałam jako ktoś, kto niby coś pisał ale gubił się w podstawach, obecnie dobrze sobie radzę z pisaniem prostych programów, ale to dopiero wierzchołek góry lodowej i początek mojej przygody z Javą!). Dodam, że jako zapracowana młoda mama bardzo cenię dostępne godziny współpracy. Krzysiek jest elastyczny, jest też na bieżąco z nowymi technologiami, w każdej chwili mogę go zapytać o materiał już dawniej przerobiony lub o coś, co wzbudzi moje zainteresowanie. Kurs Javy z Krzyśkiem to najlepsza inwestycja, jakiej dokonałam na urlopie macierzyńskim :)

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2018

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Krzysztofem. Rzetelny korepetytor, który oferuje obszerne kusy programowania ze sporą ilością zadań do przerobienia. Polecam!

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2018

Lekcje z Krzyśkiem to kompletny, dostosowany do potrzeb, umiejętności i czasu kurs - zadania domowe są na tyle trudne, że dają frajdę z samodzielnego, poprawnego wykonania. Jeżeli jednak się nie uda i zadanie wydaje się niemożliwe, Krzysiek na najbliższych zajęciach zrobi je w 5 minut, w kilku linijkach, wyjaśniając zawiły problem w prostych słowach. O samej popularności zajęć z Krzyśkiem może świadczyć fakt, że na zapisanie się musiałem czekać ponad rok, bo nie było wolnych miejsc. Czekanie i cierpliwość opłaciły się - teraz z tygodnia na tydzień rozwijam swoje umiejętności programowania, chociaż jeszcze pół roku temu, o programowaniu nie wiedziałem praktycznie nic.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2018

Krzysztof to jeden z najlepszych korepetytorów, których spotkałem w swoim życiu. Nie tylko posiada ogromną wiedzę w zakresie programowania, ale co ważniejsze potrafi się doskonale nią dzielić ze swoimi kursantami. Moduły szkolenia są świetnie poukładane i dostosowane do rynku pracy. Krzysztof aktualizuje moduły swoich kursów na bieżąco dzięki czemu możesz być pewien, że na zajęciach poznasz najnowsze techniki oraz technologie. Na swoje miejsce wśród kursantów czekałem dobrych kilka miesięcy i powiem szczerze, że nie żałuję tego czasu. Jeśli miałbym poczekać kolejne miesiące, aby rozpocząć kolejny kurs z Krzysztofem bez zawahania bym się zapisał na listę oczekujących. Polecam wszystkim, którzy pragną rozpocząć przygodę z programowaniem, ale również tym, którzy chcieliby poszerzyć obecną wiedzę. Świetnie zainwestowany czas w naukę programowania!

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2017

Polecam Krzyśka z całego serca! Na każde spotkanie jest dobrze
przygotowany, a ponadto ma naturalny dar nauczania. Kurs bardzo dobrze
przygotowany i przemyślany. Z lekcji na lekcje czuje się progres a między
zajęciami mamy przygotowane masę zadań praktycznych oraz teoretycznych do
wykonania. Najlepszym przykładem na to, że warto się u niego uczyć, jest
długa kolejka w zapisach na jego kursy! Lecz naprawdę warto poczekać!!

P.S. Po 6 miesiącach nauki z Krzyśkiem dostałem pierwszą propozycje pracy
jako Młodszy Developer Java

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2017

Krzysiek to rewelacyjny nauczyciel ,który przenosi nauczanie na wyższy poziom. Dzięki niemu przyswajanie programowania to przyjemność i pewność ,że uczysz się rzeczy przydatnych w praktyce. Na obecną chwilę nie wyobrażam sobie żebym nie uczył się pod okiem Krzyśka. Gorąco polecam.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2017

Profesjonalne, praktyczne podejście do programowania. Osobiście ilekroć próbowałem podjąć się samodzielnej nauki, w pewnym momencie zawsze rezygnowałem przytłoczony materiałem. Posiadanie dobrze przygotowanego nauczyciela, który wskaże nad czym trzeba popracować jest nieocenioną pomocą. Zdecydowanie polecam zajęcia z Krzysztofem!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2017

Krzysztof to nauczyciel z pasją, świetnie przygotowany merytorycznie, bardzo dobrze tłumaczy. Organizacja kursu na wysokim poziomie! Lekcje są czystą przyjemnością. POLECAM! Po 3 miesiącach nauki z Krzysztofem dostałam pierwszą pracę jako młodszy programista. Jak chcecie dobrze zrozumieć programowanie to tylko z Krzysztofem!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2017

Naukę z Krzyśkiem zacząłem parę miesięcy temu i od tego czasu widzę spory progres w zrozumieniu programowania.
Na duży plus zasługuje przygotowanie do zajęć oraz wiedza, którą Krzysiek posiada. Nie bez znaczenia jest też fakt,
że uczymy się przydatnych i nowoczesnych technologii bez marnowania czasu na rzeczy, które są zastępowane/nie używane.
Mimo długiego czasu oczekiwania na wolne miejsce, nie warto się zastanawiać i jesli chcesz zacząć się uczyć programowania z kimś obeznanym w temacie, to zapisz się już dziś.
Ponadto Krzysiek ma talent do malowania w Paincie oraz (tutaj info dla męskiej części publiczności) można być na bieżąco z wynikami chociażby ligi mistrzów, jeśli by wam coś umknęło.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2017

Przez długi czas szukałem odpowiedniego dla siebie kursu programowania. Z różnych powodów ciężko było mi się na któryś zdecydować (nie do końca pasujący program kursu, cena czy też różne opinie w necie). Natrafiłem w końcu na Krzyśka, zadzwoniłem, zorientowałem się w temacie kursu i chwilę po rozmowie umówiłem się na pierwsze zajęcia. Szybko, bo praktycznie po dwóch spotkaniach wiedziałem, że to był strzał w „10”. Kurs przygotowany świetnie, każda godzina zajęć to naprawdę solidna dawka nowej wiedzy do przyswojenia. Do tego wszystkiego masa zadań teoretycznych i praktycznych do rozwiązania, które krok po kroku rozwijają umiejętność programowania. Jeśli chodzi o Krzysztofa to uwaga, bo zaraża pasją do programowania!! Same zajęcia – zawsze punktualnie, profesjonalnie, a jednocześnie w sympatycznej atmosferze . W kursie Javy uczestniczę od 3ch miesięcy, ale zapowiada się na dużo dłuższą współpracę. Bezwzględnie polecam! Pieniądze zainwestowane w najlepszy możliwy sposób :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2017

Zdecydowanie polecam kurs programowania z Krzyśkiem. Zajęcia prowadzone są bardzo profesjonalnie. Dane zagadnienie przedstawione jest od strony teoretycznej, a następnie praktycznej. Wszystko super uporządkowane i przekazane w bardzo przystępnej formie. Nawet najtrudniejsze kwestie po spotkaniu z Krzyśkiem okazują się zrozumiałe i logiczne. W ich pełnym opanowaniu bardzo pomagają zadnia zarówno teoretyczne jak i praktyczne, które otrzymujesz od Krzyśka. Jestem bardzo zadowolony, że udało mi się trafić na tak kompetentnego korepetytora. Moja ocena to 10/10. Polecam !!

avatar
Alek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2017

Nauka z Krzyśkiem to naprawde czysta przyjemność (a ciężko sprawić żeby nauka była dla mnie czymś przyjemnym :D). Łatwość przekazywania wiedzy jest u niego niesamowita, a przy tym atmosfera na zajęciach jest naprawdę świetna :D. Krzysiek obdarowywuje człowieka sporą ilością zadań teoretycznych/praktycznych które pozwalają dobrze opanować materiał, a jeśli dalej nie bedziesz rozumiał to na zajęciach pokaże Ci jak rozwiązać zadanie na wiele różnych sposobów, a ty będziesz w szoku (:o) jakie to proste :D. Idealnie dopasowywuje tempo nauczania do osoby, przez co nie będziesz się nudzić. Jest świetnie przygotowany na zajęcia i jeśli masz jakieś dodatkowe pytania, to zawsze odpowie Ci na smsy/maile. Jeszcze pół roku temu, chciałem zregyznować z nauki programowania teraz wszystko się zmieniło, jest moc i motywacja !:D. Naprawdę polecam wszystkim, którzy chcą się nauczyć Programować!:).

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2017

Krzysiek to otwarty, wesoły osobnik, dzięki czemu szybko łapie się z Nim kontakt a lekcje przebiegają w miłej atmosferze. Każde spotkanie jest wykorzystane do ostatniej minuty. Krzysiek jest świetnie zorganizowany, a forma lekcji pozwala całkowicie skupić się na zrozumieniu tematu. Jest uważnym nauczycielem i dostosowuje sposób prowadzenia lekcji do ucznia. Ogrom zadań praktycznych i teoretycznych nie pozwala się nudzić w okresie pomiędzy lekcjami :) Krzysiek to doskonały wybór dla tych, którzy naprawdę chcą się skupić na nauce i osiągnięciu celu. Krzyśkowe lekcje to takie "przyjemne z pożytecznym". Gorąco polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2017

Nie podejrzewałem, że nauka programowania w moim wieku (a studia skończyłem już dawno) będzie możliwa. Dzięki Krzysztofowi niewielką ilość wolnego czasu jaką dysponuję z chęcią spędzam ucząc się tematów wcale niełatwych.
Krzysztof pisze tu skromnie "udzielę korepetycji" - tak naprawdę to bardzo profesjonalny specjalista, który w dodatku ma ogromną łatwość jasnego przekazywania wiedzy. Jest perfekcyjnie zorganizowany i nie zna litości przygotowując niekończące się prace domowe a przy tym wykazując się umiejętnością dopasowania tempa (ale wciąż wymagającego) do uczącej się osoby.
Krzysztof przekazuje wiedzę, dużo wymaga a przy tym potrafi sprawić, że człowiek zamiast przed telewizorem z jakiegoś dziwnego powodu siada przed komputerem i szturcha swoje szare komórki.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2017

Polecam szkolenia z Krzyśkiem. Zajęcia prowadzone w super atmosferze, wszystko jest tłumaczone prosto i konkretnie. Mnóstwo zadań praktycznych i pytań przygotowujących do rozmowy o prace- w razie problemów kontakt mejlowy lub telefoniczny o każdej porze :) Gorąco polecam.

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2017

Krzychu zdecydowanie Prima Sort jezeli chodzi o e-korepetycje, oprócz wysokich kompetencji programistycznych posiada umiejętności miękkie dzięki czemu w przystępny sposób przekazuje wiedze. Kurs jest kompletny i poukładany, nie usłyszysz po połączeniu na TeamV "yyy... to co chcesz robić" , nie sępi o pozytywne komentarze jak co niektórzy na tym portalu ; ) Zreszta sprawdź sam/sama , o ile się dostaniesz! ; )

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2017

Krzysztof posiada ogromną widzę popartą umiejętnościami, chęć nauczania innych oraz ciągłą potrzebę samorozwoju. Z każdymi zajęciami zaraża swoją pasją do programowania coraz bardziej. Dostarcza ogromną ilość materiałów w postaci autorskich zabiorów zadań, przykładów algorytmów oraz ciekawych i niejednokrotnie podchwytliwych pytań. Cierpliwie i dokładnie tłumaczy omawiane zagadnienia, porusza wyobraźnię i motywuje do samodzielnej zabawy z kodem. Sprawnie i rzeczowo odpowiada na pytania zadawane drogą mailową jak i sms-ową. Nauka z Krzysztofem to sama przyjemność :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2017

Krzysiek to NAJLEPSZY nauczyciel jakiego w ogóle miałem w życiu. Uczyłem się w szkole czy na studiach programowania i mur beton, nic nie umiałem, a z tymi lekcjami stała się magia, zacząłem rozumieć przekazywane mi informacje.
Posiada ogromną wiedze i potrafi ją świetnie oraz ciekawie przekazywać. Tłumaczy na różne sposoby tak długo aż zrozumiem nowe zagadnienia. Sprawdzając sporą ilość zadaniach domowych (którą trzeba wykonać), podpowiada co zrobić by program był szybszy i prostszy. Wszystko z cierpliwością, uśmiechem :), profesjonalizmem.
Zaczynając od zera nauki Javy po 3-4 miesiącach dostałem się na praktyki. Zamierzam ukończyć cały kurs, a następnie zacząć uczyć się innych języków.
Jak uczyć się programowania to tylko u Krzyśka!!! :D

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2017

Naukę z Krzyśkiem rozpoczęłam niecały rok temu, kiedy potrzebowałam pomocy w zdaniu egzaminu z programowania. Kurs u niego był jedną z najlepszych moich decyzji. Egzamin zdałam, a ponadto poczułam chęć do nauki programowania. Krzysiek zawsze jest przygotowany do spotkania, tłumaczy każdy detal, w razie pytań/problemów zawsze odpowiada na maile i SMSy. Jest znakomitym programistą z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Dzięki niemu nie mam już problemów z pisaniem kodu, nabrałam pewności i przychodzi mi to z dużą łatwością. Pełen profesjonalizm połączony ze świetnym poczuciem humoru i miłą atmosferą. Zdecydowanie polecam! :)

avatar
Roman
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2017

Naukę rozpocząłem od podstaw, wczesniej nie miałem styczności z programowaniem ponieważ skończyłem studia humanistyczne.Szukałem osoby która potrafi nauczyć, wyjaśnić i pokierować ku pracy programisty. Dzięki Krzyśkowi jestem na dobrej drodze aby to osiągnąć. Dzięki licznym zadaniom praktycznym i teorytycznym wiedza jest szybko przyswajalna.Polecam zajęcia z Krzyśkiem wszystkim którzy chcą rozpocząc naukę lub poszerzyć wiedzę z programowania.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2017

Rozpoczęcie korepetycji z Krzysztofem odmieniło moje spojrzenie na świat IT, a konkretnie otworzyło mój umysł na programowanie. Po 3 miesiącach korepetycji otrzymałem wymarzoną pracę jako programista! Krzysztof jest osobą pełną energii, która daje pozytywnego kopa do pracy i rozwijania się w kierunku IT. Do samych zajęć zawsze przygotowany perfekcyjnie, ma wielki talent dydaktyczny, a zagadnienia tłumaczy aż do skutku. Mnóstwo zadań praktycznych jak i teoretycznych, które utrwalają zdobytą na zajęciach wiedzę i pozwalają się rozwijać. Do każdego klienta podchodzi indywidualne, potrafi szczerze ocenić umiejętności i zwrócić uwagę na to co warto poprawić.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2017

"Dzięki Krzyśkowi, po kilku miesiącach nauki dostałem pracę jako programista będąc na studiach humanistycznych. Polecam z całego serca!

Atuty pracy z Krzyśkiem:
- intensywnie wykorzystany czas,
- wiadomo, jaki jest plan nauki na kolejne zajęcia,
- autorskie zbiory zadań praktycznych (bardzo wiele ciekawych, rozbudowanych zadań ),
- dodatkowa pula pytań teoretycznych co kilka dni, do pracy własnej,
- dostępność do dawania wskazówek w formie mailowej czy sms-owej niemalże 24h na dobę,
- zawsze wszystkie odpowiedzi na nurtujące mnie pytania dostaję zanim skończę je zadać
- Krzysiek stawia na szczerość w relacji uczeń - nauczyciel, przez co przez rzeczy, które już umiem, przechodzimy bardzo sprawnie, co uważam za duży plus.
- do tego wszystkiego Krzysiek jest bardzo pozytywnym człowiekiem i choć jest wymagający, to po czasie zaczyna się go traktować jak dobrego znajomego, a nie nauczyciela :)

Negatywne strony pracy z Krzyśkiem:
- brak :)

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2017

Szczerze powiedziawszy pracuje z Krzyśkiem już ponad 6 miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Dobre przygotowanie do zajęć oraz wielka chęć tłumaczenia nawet prostych rzeczy po kilka razy. Dużo prac domowych co moim zdaniem jest dużą zaletą. Masa przykładów na zajęciach przez co widzimy co jak działa. W razie problemów szybka informacja zwrotna odnośnie problemu/jakiegoś zagadnienia. Polecam jak najbardziej.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2017

Ja się uczyłam programowania od zera i już wątpiłam we własne możliwości, ale dzięki zajęciom z Krzysztofem wszystko zaczęło się układać w całośc i nabierać sensu. Krzysztof wszystkie zagadnienia tłumaczy w sposob bardzo zrozumiały, na wszystkie pytania odpowiada wyczerpująco, podaje dużo przykładów, daje pracę domową, co pomaga w przećwiczeniu materiału. Dzięki zajęciom z Krzysztofem każdy może znaleźć tę pierwszą wymarzoną pracę :) Bardzo polecam.

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2017

Rozpoczęcie nauki programowania z Krzysztofem było bardzo dobrą decyzją. W pełni spełnia on moje wymagania, tj:
-jest zawsze przygotowany do zajęć,
-zajęcia zawsze zaczynają się punktualnie,
-zapewnia dużą dawkę wiedzy teoretycznej oraz zadań/projektów,
-zawsze odpowiada na e-maile/SMS-y,
-dopasowuje tempo pracy do indywidualnych możliwości klientów,
-bardzo dobrze tłumaczy wszystkie zagadnienia.
Krzysztof nie jest cudotwórcą. Nie wpoi ci programowania do głowy, ale wystarczą chęci i trochę czasu, a pracę jako programista masz gwarantowaną.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2017

Krzysiek to świetny korepetytor, na zajęciach panuje luźna atmosfera, a widza przekazywana jest w sposób bardzo zrozumiały. Trzeba przygotować się na intensywną pracę i dużo zadań do rozwiązania. Krzysiek zawsze rozwieje Wasze wątpliwości i odpowie na dodatkowe pytania. Jak najbardziej polecam! :)

avatar
Stas
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2017

Kiedy przybylem do Krzysztofa nie umialem za bardzo programowac. Teraz jestem w stanie jakikolwiek temat programistyczny ogarnac we wlasnym czasie. Zawsze byl przygotowany i jezeli cos nie wychodzilo (przewaznie przez jakis bug) to nastepnego dnia otrzymywalem mail z rozwiazaniem. Wszystkim moge polecic Krzystofa jezeli szukaja efektywnego nauczyciela.

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2017

Krzysztof jest osobą która wprowadza mnie w tajniki Javy, myślę że na tym nie skończy się nasza współpraca. Jest bardzo kompetentną osobą w tym temacie a zarazem bardzo cierpliwą, potrafi tłumaczyć do bólu aż nie zrozumiesz :). Ogromna ilość zadań do zrobienia którą przygotowuje zapewnia dodatkową rozrywkę na każdy dzień!(Przy ewentualnych pytaniach zawsze służy pomocą mailową/smsową 24/7 - Krzysztof chyba nie sypia i nie odpoczywa :) ). Zdecydowanie zasługuje na ocenę Bardzo dobrą.
Serdecznie polecam, zachęci Cię do programowania i nie będziesz żałował spędzonego z nim czasu.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2017

Naukę z Krzysztofem rozpocząłem 6 miesięcy temu. Od samego począczku wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie gdyż do każdej lekcji zawsze jest doskonale przygotowany. Każde zagadnienie potrafi zrozumiale wytlumaczyć oraz jest otwarty na wszelkie pytania. Nasza współpraca zaowocowała znalezieniem pracy w branży IT. Zdecydowanie polecam lekcje z Krzysztofem.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2017

Współpracuję z Krzysztofem od 7 miesięcy i już teraz wiem, że na C++ na pewno się nie skończy. Lekcje prowadzone są w bardzo przyjaznej atmosferze i zawsze na wysokim poziomie. Profesjonalista, zabawny, kulturalny z poczuciem humoru. Ciężko będzie znaleźć korepetytora, który sposobem prowadzenia zajęć, przekazem informacji i wiedzą dorówna Krzyśkowi.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2017

Jeżeli ktoś naprawdę chcę nauczyć się programować to właśnie Krzysiek jest odpowiednią osobą do tego zadania. Kompetentny, profesjonalny i miły. Jest w stanie wytłumaczyć jedno zagadnienie na wiele sposobów, jeżeli zaistnieje taka potrzeba ;). Co ważne pomoc można uzyskać również poza godzinami zajęć. Duża ilość prac domowych może wydawać się jedynym minusem, jednak systematyczne ich rozwiązywanie daje naprawdę duże i zaskakujące rezultaty. Nigdy nie sądziłem, że programowanie może być zajęciem z serii miłe i przyjemne, a jednak ;)

Po 9 miesiącach spotkań udało mi się znaleźć prace jako programista.

Serdecznie polecam zajęcia z Krzysztofem. :)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2017

Zanim poznałem Krzysztofa byłem co najwyżej mierny w programowaniu. Jestem studentem AGH i na moim wydziale zdolność tworzenia i implementowania kodu jest niezbędna do ukończenia studiów. Po roku spotkań z Krzysztofem moje zdolności programistyczne w Javie pozwoliły mi nie tylko przebrnąć przez studia ale także posiąść wiedzę wystarczającą do rozpoczęcia zawodu programisty. Spotkania odbywają się w bardzo przyjaznej atmosferze, gdzie prowadzący przedstawia problem w sposób przyziemny i zrozumiały - na zasadzie "Patrz jakie to proste". Krzysztof motywuje do działania i samodoskonalenia swojej wiedzy i zdolności. Polecam z całego serca, nigdy nie sądziłem, że programowanie może być tak przyjemne.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2017

w 100% polecam korepetycje z Krzyśkiem! Zajęcia przeprowadzane są w bardzo przyjemnej atmosferze, a zagadnienia tłumaczone są dokładnie. Po sposobie prowadzenia, zadaniach domowych i pytaniach w trakcie zajęć widać, że Krzyśkowi zależy na tym, aby jego uczniowie wyciągnęli z korepetycji absolutne maksimum.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2017

Profesjonalny, posiada ogromną wiedzę, przesympatyczny, zabawny, do każdej osoby podchodzi indywidualnie. Z chęcią pomoże również w razie problemów na studiach. W razie pytań można pisać o każdej porze i szybko uzyskać odpowiedź.

Polecam 11/10

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2017

Bardzo dokładnie i konkretnie przedstawiony materiał i duża ilość zadań praktycznych. Pracuję z Krzyśkiem już kilka miesięcy i widzę, jak moje umiejętności programowania rosną z tygodnia na tydzień. Polecam tego korepetytora, gdyż oferuje realną pomoc i wsparcie, a lekcje przebiegają w pozytywnej atmosferze i w bardzo wygodny sposób przez Internet.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2017

Praca z Krzyśkiem pozwoliła mi nauczyć się o wielu aspektach programowania, od algorytmów, przez techniki programowania, do pisania czystego i rzetelnego kodu. Bez problemu poradziłem sobie z przedmiotami na studiach, mimo początkowych trudności, gdyż wcześniej nie miałem styczności z programowaniem. Co więcej, mimo ograniczonych możliwości czasowych, co do pracy nad kodem w domu, same spotkania z Krzyśkiem pozwoliły mi na pozytywne zaskoczenie pracodawcy i zdobyciu pracy na stanowisku java test developera. Bardzo często uzyskiwałem odpowiedzi na moje pytania, nawet o dosyć nietypowych porach dnia. Prawdziwy nauczyciel z powołania. Gorąco polecam!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2017

Regularną naukę z Krzyśkiem rozpoczęliśmy w październiku 2016 roku i na pewno tę współpracę będziemy kontynuować. Jestem bardzo zadowolony ze
sposobu prowadzenia zajęć. Krzysiek jest zawsze świetnie przygotowany, w
przestępny sposób dzieli się z wiedzą i zawsze merytorycznie odpowie na
nurtujące kwestie związane z programowaniem. Zadaje masę zadań domowych,
dzięki czemu wiedza przekazana podczas zajęć zostaje utrwalona. Zajęcia
prowadzone są w luźnej atmosferze przez co nauka jest o wiele
przyjemniejsza. Dzięki naszemu wspólnemu zaangażowaniu w lekcje, po około
10 miesiącach współpracy podjąłem pierwszą pracę jako programista Java. Czy może być lepsza rekomendacja Krzyśka usług? :)
Moja ocena lekcji to 5/5 i gorąca rekomendacja dla każdego kto chciałby
rozpocząć swoją przygodę z programowaniem :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2017

Z Krzyśkiem rozpocząłem swoją przygodę z programowaniem. Na początku myślałem, że będzie to tylko doraźna pomoc potrzebna mi do zaliczenia zajęć, ale wiedza, zaangażowanie i sposób przekazywania informacji przez Krzyska zatrzymały mnie przy nim na dłużej.

Tępo nauczania dostosowuje do moich potrzeb, tłumaczy po kilka czy kilkanaście razy, jeśli zajdzie taka potrzeba i robi zawsze to w sposób najprostszy z możliwych.

Poza tym, że posiada ogromną wiedzę z programowania i niewątpliwie umie to przekazać, to co jest czasami ważniejsze, lubi to co robi i czerpie z tego satysfakcję, co się czuje. Dlatego motywuje do działania, daje prace domowe i stara się żeby wynieść z jego kursu, który ciągle udoskonala, jak najwięcej.

Ten nauczyciel ma jasny cel - przygotować swojego ucznia, żeby ten mógł po skończeniu nauki rozpocząć pracę. Aktualnie jestem po roku uczenia się programowania z Krzyśkiem i właśnie robię mój pierwszy krok w tę stronę i rozpoczynam staż jako programista JAVA. Wiem, że bez tego kursu, sam nie dałbym rady.

Jestem pewny, że jest tylko kwestią czasu zanim zdobędę etat. :)

Jeśli chcesz nauczyć się w przystępny i przyjemny sposób programowania i przygotować się do pierwszej pracy jako developer to szczerze polecam! :)

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2017

Bardzo dobra metodyka nauczania, świetne podejście do tematu, wszytko tlumaczone językiem prostym i zrozumiałym, przez co człowiek od początku kursu czuje, że programowanie nie może być aż tak trudne. Dzieki Krzyśkowi dostałęm pracę po pół roku wspólnych korepetycji. Kurs jest bardzo intensywny, zadań domowych ogrom ale ma to wymierne efekty. Gorąco polecam !!!

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2017

Nauka programowania u Krzyśka była najlepszą decyzją, jaką mogłem podjąć. Krzysiek podchodzi do zajęć bardzo profesjonalnie, zajęcia są ciekawe i zawierają mnóstwo przydatnych informacji. W razie problemów Krzysiek potrafi wyjaśnić w prosty sposób każde zagadnienie. Z lekcji na lekcję moja wiedza wzrasta i na pewno będzie to procentować. Dodatkowo Krzysiek ciągle szuka sposobów na dodatkowe zainteresowania uczniów zagadnieniami programowania i stara się zaszczepić tak zwanego „bakcyla”. Umiejętność programowania była tym, co zawsze chciałem opanować. Dzięki Krzyśkowi jestem pewien, że uda mi się to osiągnąć.

Polecam lekcje z Krzyśkiem z czystym sumieniem, na pewno ty też nie pożałujesz swojej decyzji.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2016

5 gwiazdek na 5 to nawet za mało jeśli chodzi o korepetycje z Krzyśkiem. Polecam korepetycje u tego Pana, gdyż nie znam człowieka który jednocześnie świetnie programuje, ale także bezproblemowo przekazuje zdobytą wcześniej wiedzę.
Nie dość, że genialnie tłumaczy zagadnienia od tych prostszych - pętle for, do trudniejszych - klasy i obiekty, to jeszcze elastyczne godziny korepetycji sprawiają wrażenie, że w końcu znalazło się człowieka, który nauczy Cię programować.

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2016

Z Krzyśkiem uczę się programować od czerwca. Przez ten czas moja wiedza i umiejętności znacząco się poprawiły. Krzysiek potrafi w zrozumiały sposób przekazać wiedzę. Jest znakomitym programistą i nauczycielem. Po każdej lekcji podsyła zadania do zrobienia, bo jak wiadomo nie ma lepszej nauki programowania niż klepanie kodu. Wszystkie niejasności i problemy są rozwiązywane na kolejnej lekcji. Ponadto jest dostępny cały czas pod mailem i telefonem.

Moim zdaniem żadna książka ani videokurs nie zastąpi nauki programowania z prywatnym nauczycielem. Jeśli marzy Ci się praca programisty, jesteś w stanie poświęcić trochę czasu na naukę, zgłoś się do Krzyśka a Twoje marzenie może się spełnić!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2016

Jeżeli chcesz nauczyć się programować, to na pewno Krzysztof jest strzałem w dziesiątkę! Jest on zawsze przygotowany do zajęć i zaangażowany oraz skory do pomocy poza nimi. Jeśli sądzisz, że kiedykolwiek odwoła zajęcia - mylisz się! Czy godz. 7 rano, czy 22 - Krzysztof jest zawsze gotowy do nauczania kodu. Podejrzewam, że on w ogóle nie śpi. Sumienny, obowiązkowy oraz naturalny, nikogo nie udaje - po prostu to twój dobry, życzliwy i duuużo mądrzejszy kolega. Jego wiedza poparta jest też doświadczeniem zawodowym, co daje się odczuć podczas zajęć. Uważaj, bo nie będzie łatwo, ON zawsze ma w zanadrzu dziesiątki zadań, wiele przesyła po zajęciach, byś "nie nudził się" przed kolejnym spotkaniem.
Ponadto Krzysztof w odpowiedni, jasny i precyzyjny sposób potrafi przekazać swoją wiedzę tak, by trafiła do ucznia. Teraz najważniejsze: u osoby nauczającej ważna jest zarówno wiedza, jak i umiejętność przekazywania jej innym. Krzysztof - co rzadkie - łączy w sobie oba te elementy, więc nie szukaj dłużej - znalazłeś nauczyciela, który cię nie zawiedzie i doprowadzi najkrótszą drogą do celu, jaki sobie wyznaczyłeś!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2016

Swoje pierwsze zajęcia z Krzyśkiem rozpoczęłam już prawie dwa lata temu. Jako studentka informatyki, na początku traktowałam je tylko jako chwilową pomoc przy zaliczeniu jednego z przedmiotów. Rok później kiedy już myślałam, że może jednak źle oszacowałam własne zdolności informatyczne i zastanawiałam się nad zmianą kierunku studiów, postanowiłam dać sobie ostatnią szansę i ponownie skontaktować się z Krzyśkiem, z myślą, że jeśli on nie będzie w stanie mi pomóc, to już chyba nikt... Nie pomyliłam się, to była najlepsza decyzja!

Poziom i tempo nauki dostosował do moich potrzeb. Jest zawsze przygotowany do zajęć - posiada poukładany plan nauczania, który ciągle stara się udoskonalać, aby był jak najprostszy i łatwy do zrozumienia. Jego optymizm i zaangażowanie niejednokrotnie motywuje do pracy i rozwoju. Co za tym idzie, zadaje dużo pracy domowej, jednocześnie służąc radą przy jej rozwiązywaniu, często do późnych godzin nocnych. Niewątpliwie jest osobą kompetentną, o dużej wiedzy nie tylko z zakresu programowania, a co najważniejsze potrafi i chętnie dzieli się nią ze swoimi uczniami! To właśnie sposób nauczania zatrzymał mnie przy nim na dłużej.

Połączenie własnych chęci i pozytywnej energii Krzyśka może zdziałać cuda! Tak było w moim przypadku. Szczerze polecam! :D

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2016

Z Krzysztofem zacząłem się uczyć Javy od marca 2016 i Tak jak parę lat temu ktoś powiedziałby, że będę chciał pracować w IT i spodoba mi się szeroko pojęte programowanie to uznałbym to za kiepski żart. Dziś po paru miesiącach ze spotkania na spotkanie czuje, że wszystkie zagadnienia stają się coraz ciekawsze a godziny spędzone nad kodem przyniosły rezultaty jakich oczekiwałem jako laik i początkujący programista. Wszystkie spotkania odbywają się w przyjaznej atmosferze, wszystkie przykłady zawierają komentarze tak aby po spotkaniu można byłoby przeanalizować kod ze spotkania. Krzysztof daje również duży nacisk na kwestie teorytyczne, które na rozmowie o pracę sa pewnikiem a bez ugruntowanej wiedzy nie odpuści i będzie pytał do skutku. Po każdej partii materiału do domu otrzymuje zestaw zadań, który musi być BEZWZGLĘDNIE rozwiązany :-) W przypadku pytań lub problemów rozwiązujemy je na spotkaniu przy czym są możliwe konsultacje za pośrednictwem maila. Jeżeli nawet przez chwilę martwisz się, że te 80 zl/h to dużo i usługa nie jest tego warta, jesteś w błędzie. Nie żałuję żadnej wydanej złotówki bo to najlepsza inwestycja jaka mnie do tej pory spotkała a wiedza, którą nabywa się podczas kursu szybko zaprocentuje w przyszłości w postaci dobrze płatnej pracy.
Gorąco polecam, Marcin!

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2016

Krzysztof jest jaki wszyscy widzicie - wspaniały. To prawdziwy wół roboczy tyrający od rana do nocy po to, żebyś TY zrozumiał co to do cholery jest INNER JOIN. Po pół roku nauki Krzysztof czasem dzwoni do mnie w nocy i zadaje losowe pytanie pokroju "czym się różni klasa abstrakcyjna od nieabstrakcyjnej", ale dzięki temu maltretowaniu umiem napisać pętle for szybciej niż powiem Zdrowaś Mario. Jest ciężko, solidnie i kształcąco. Mam z tym kupę zabawy i jeszcze więcej pożytku, polecam!

avatar
Stefan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2016

Polecam Krzysztofa wszystkim, którzy chcą się nauczyć programować. Wszystko wytłumaczone co do joty, mnóstwo zadań do ćwiczenia i luźna atmosfera zajęć. Uczę się od Krzyśka od 4 miesięcy i zanosi się na dłuższą współpracę ;)

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2016

Nic dodać, nic ująć. Profesjonalne podejście do ucznia, masa zadań domowych i bardzo sympatyczna atmosfera. Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia z Krzyśkiem! :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2016

Szczerze polecam zajęcia z Krzyśkiem. Współpracuję z Nim już 3 miesiące. Zajęcia prowadzone profesjonalnie, w miłej atmosferze. Wszystko zawsze dobrze wytłumaczone - jeśli zajdzie potrzeba nawet i 10 razy :)
Obszerne prace domowe o różnym poziomie trudności, co pomaga w utrwaleniu materiału z zajęć. Kontakt, np. w sprawie pomocy z zadaniem domowym, nawet o 4 nad ranem :)
Co tu dużo mówić - inwestycja warta swojej ceny :)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2016

Korepetycje z programowania u Krzyska pobieram od kilku miesięcy i jest to dokładnie to czego szukałem. Każde zagadnienie jest wyjaśnione i poparte przykładami. Przy problemach z zadaniami dostaniemy pomoc również poza korepetycjami. Przygotowane przez Krzyśka zbiory zadań są niesamowite-utrwalają i pomagają zrozumieć dane zagadnienia. Polecam.

avatar
Witek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2016

Rozpoczęcie współpracy z Krzyśkiem jest jedną z lepszych decyzji jakie można podjąć chcąc rozpocząć swoją przygodę z programowaniem bądź szlifować dalej swoje umiejętności. Duży nacisk położony na zadania i praktykę, systematyczne prace domowe, dzięki czemu ma się ciągły kontakt z kodem. Krzysiek jest do tego pomocny, sympatyczny i posiada umiejętności dobrej prezentacji tematu. Najlepszą recenzją współpracy będzie to, że udało mi się zdobyć pracę w branży IT mimo, iż całe życie pracowałem w innej dziedzinie :)

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2016

Polecam zajęcia z Krzyśkiem, doskonały nauczyciel, po 1 doskonale potrafi wytłumaczyć, po 2, co wg mnie wcale nie mniej ważne, świetnie motywuje. Spotykam się z Krzyśkiem od wielu miesięcy, co dzięki temu zyskałem? Dostałem się do pracy, przekwalifikowałem z energetyka na programistę, zajęło to około 5 miesięcy ciężkiej pracy. Nie tylko prowadzi sztywny kurs, w razie problemów z programowaniem na studiach można na niego liczyć. Po zajęciach dostajesz zadania do zrobienia i pomoc Krzyśka pomiędzy korepetycjami.
Czas zajęć jest zawsze wykorzystany na maximum, 0 lania wody. Niektórych może zniechęcać wyższa cena niż u konkurencji, ale ta inwestycja jest warta swojej ceny, a poza tym szybko się zwróci. :)

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2016

Krzysiek jest niesamowicie sympatycznym człowiekiem, a do tego niebywale rzetelnym nauczycielem. Organizuje, przygotowuje i przeprowadza zajęcia na naprawdę wysokim poziomie. Jest pełen profesjonalizmu, zawsze punktualny i gotowy rozwiać wszelkie wątpliwości pojawiające się w toku nauki. Co ważne udostępnia wiele dodatkowych materiałów, dzięki którym można lepiej przyswoić aktualnie przerabiany na spotkaniach materiał i właściwie przygotować się do kolejnych lekcji. Naprawdę bardzo gorąco polecam. :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2016

Zajęcia z Krzyśkiem rozpocząłem mniej niż pół roku przed maturą z informatyki, praktycznie od zera i mimo krótkiego czasu nauki udało mi się dobrze zdać maturę i dostać na studia informatyczne. Każda lekcja prowadzona profesjonalnie i dostosowana do ucznia. Gorąco polecam.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Chyba wystarczy krótka informacja: dziś dzięki lekcjom Krzyśka (mój imiennik), zdałem świetnie maturę z informatyki - lepiej niż chciałem! A co najlepsze, ogarnął to ze mną w 7 miesięcy od zera. Bo mniej więcej w listopadzie, kończąc notabene studia muzyczne,wpadłem na szalony pomysł pójścia na studia informatyczne.

Pomocny, ma mnóstwo materiałów, poukładany plan nauczania i kompetencje. Polecam!

avatar
Przemysław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2016

Gorąco POLECAM!
Świetny nauczyciel. Uczyłem się Javy na własną rękę, zawsze zdarzały się jakieś trudności i niejasności, brak zadań do ćwiczeń i człowiek się zniechęcał. Od kiedy zacząłem lekcje u Krzyśka wygląda to całkiem inaczej. Wszystko jest jasne i zrozumiałem. Jeżeli czegoś nie rozumiem to Krzysiek zawsze potrafi wytłumaczyć. Jeżeli ma się jakiś problem z zadaniem to po zajęciach zawsze można do niego napisać i dostaniemy odpowiedź :) Zajęcia są bardzo fajnie prowadzone. Krzysiek jest osobą miłą, charyzmatyczną, zajęcia prowadzi z Pasją.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2016

Polecam zajęcia z Krzyśkiem.Naukę rozpoczęłam w listopadzie 2015,a obecnie udało mi się już znaleźć pracę w zawodzie.
Bardzo rzetelna osoba,potrafi dobrze przekazać bardzo rozległą wiedzę.

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2016

Krzysiek Mistrzem! :)
Gorąco polecam kursy u Krzyśka, dla każdej osoby, która ma problemy z programowaniem.
Rozpoczęłam kurs programowania w C, będąc po liceum, bez profilu informatycznego, o programowaniu nie wiedząc nic. Kilka miesięcy nauki, bardzo zaowocowało na moich ocenach z zajęć na studiach.
Krzysiek jest nie tylko wspaniałym nauczycielem, wykształconym człowiekiem, ale także osobą o świetnym charakterze! :)
Jeśli tylko wahasz się czy zadzwonić, wiedz, że tego nie pożałujesz, efekty będą na 100% !

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2016

Krzysiek jest wspaniałym mentorem !Naukę u Krzyśka rozpocząłem pół roku temu. Uważałem wtedy zagadnienia z programowania za trudne, zawiłe i skomplikowane ale już po pierwszych zajęciach okazało się że Krzysiek potrafi bardzo dobrze wytłumaczyć nawet najcięższe zaganiania. Jest osobą kompetentną, konsekwentną i komunikatywną, dużo wymaga z korzyścią dla ucznia. Polecam !!!Dalsza współpraca zaowocowała przyjęciem do pracy.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2016

Polecam, przygotowywałem się z Krzyśkiem rok do matury i wszystkie zagadnienia są jasne i rozwiązuje je bez problemu. Wspaniały kontakt, możliwość zadawania pytań o każdej porze dnia i nocy! Mimo, że matura już za mną to nie kończę korepetycji, zaczynam kolejne kursy :D

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2016

Zdecydowanie Krzyśka polecam! Pracujemy razem od roku i zaskakujące dla mnie było jak dzięki niemu wpadłem w programowanie. Z zainteresowanie przerodziło się w towarzyszące mi niemal codziennie hobby, a dzięki temu wszystkiemu zauważalnie poprawiły się moje umiejętności matematyczne i algorytmicznego myślenia. Krzysiek zawsze potrafi wszystko genialnie wytłumaczyć i jakoś magicznie sprawia, że programowanie samo przyjemnie wchodzi do głowy.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2016

Zajęcia z C++ świetnie prowadzone, tematy przejrzyście przedstawiane, lepszego korepetytora to tylko ze świecą szukać. Pierwszy raz w życiu natknęłam się na korepetycje prowadzone przez Skype i, choć byłam do nich początkowo niechętna, wystarczyły tylko dwa spotkania, żeby się do nich w pełni przekonać. Nic, tylko czekać, kiedy będzie można ruszyć z nauką Javy. ;)

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2016

Pół roku temu poszukiwałam osoby, która wprowadziłaby mnie w tajniki czarnej magii zwanej "programowaniem". Szczerze powiedziawszy nie myślałam, że kiedykolwiek zrozumiem z czym to się je. Na szczęście z pomocą przybył Krzysiek, który prowadzi zajęcia w bardzo przystępny i zrozumiały sposób. Zawsze służy pomocą i dodatkowymi materiałami oraz motywuje do działania. Lekcje odbywają się w miłej i luźnej atmosferze, ale najważniejsze jest to, że Krzysiek podchodzi do wszystkich zajęć bardzo entuzjastycznie i z pasją. Szczerze polecam! :-)

avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2016

Na początku mojej przygody z programowaniem była to czarna magia. Od czasu jak skontaktowałem się z Krzyśkiem, wszystko to stało się o wiele prostsze. Świetnie tłumaczy, jest cierpliwy, wie jak naprowadzić żeby zrozumieć problem. Komunikacja z nim zawsze przebiega bezproblemowo, podsyła różne pomocne materiały, kiedy sam coś potrzebuje zawsze służy pomocną radą. Uczestnicząc w zajęciach z nim panuje miła i przyjemna atmosfera. Jeżeli nie jesteś z programowaniem za pan brat, polecam Krzyśka w 10000%.

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2016

Zdecydowanie polecam! Zaczynałem studia informatyczne nie mając wcześniej żadnej styczności z programowaniem, a dzięki Krzyśkowi udało mi się wszystko bezproblemowo zaliczyć. Potrafi doskonale wytłumaczyć nawet te bardzo trudne zagadnienia. Posiada szeroki zakres wiedzy, którą przekazuje w taki sposób, że z ogromną chęcią uczestniczy się w kolejnych zajęciach.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lutego 2016

Krzysiek to profesjonalny nauczyciel. Bardzo dokładnie tłumaczy każde zagadnienie a przy najmniejszych wątpliwościach stara się je wytłumaczyć jak najdokładniej jest to możliwe, często nawet schodziłem z nim do poziomu Painta ;).

Każda lekcja przeprowadzona z maksymalną wydajnością i zakończona obszerną pracą domową. Z Krzyśkiem nudzić się nie da, każde kolejne zajęcia to coś nowego. Na bieżąco rozwiewa wszelkie wątpliwości.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2016

Świetny nauczyciel !
Krzysztof uczy mnie od podstaw programowania w języku JAVA. Poważnie podchodzi do sprawy, bardzo ciekawie tłumaczy oraz zawsze stara się tłumaczyć dany temat aby każdy szczegół był zrozumiany. Dzięki pracom domowym które zadaje, utrwala się zdobytą wiedzę. Jak najbardziej polecam :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2016

Z Krzyśkiem skontaktowałem się we wrześniu ubiegłego roku z zamiarem nauki programowania w języku JAVA, praktycznie od podstaw. Cel trudny, ale czego się nie podejmie Krzysiek? :) Każda lekcja w 100% wykorzystana, bardzo dobrze przygotowana. Programowanie stało się przyjemnością w najczystszej postaci. W razie problemów odpowiedź przychodzi w dosłownie kilka chwil, co bardzo cenie. Jeżeli miałbym ponowny wybór, wybrałbym tą samą osobę. Serdecznie polecam naukę z Krzyśkiem!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2016

Bardzo polecam zajęcia z Krzyśkiem. Współpracujemy od prawie 10 miesięcy, pomaga mi w nauce Javy od podstaw. Lekcję prowadzone są w sposób bardzo profesjonalny, pełne przygotowanie korepetytora. Lekcje są naprawdę ciekawe i poprzedzone wieloma praktycznymi przykładami dzięki czemu każde zagadnienie wyjaśnione jest w bardzo przyjazny i zrozumiały sposób. Natomiast bardzo dużym plusem jest nauka online przez skype co jest naprawdę dużym ułatwieniem. Bardzo gorąco zachęcam wszystkich, którzy mają wątpliwości co do nauki na odległość, ale z taką osobą, która zna się na rzeczy to sama przyjemność nauki, a przede wszystkim nie marnujesz czasu tylko skupiasz się na przyswajaniu wiedzy. 100% polecam naukę z Krzyśkiem.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2016

Gorąco polecam! Numer jeden w kwestii pomocy przy nauce programowania. Korzystam z pomocy Pana Krzysztofa od listopada, zdecydowałem się na nie po bezowocnych próbach nauki podstaw programowania na uczelni. Po 2 miesiącach spotkań, czytaniu materiałów przerobionych na zajęciach i zrobieniu zadań domowych mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że moja znajomość języka C została bardzo dobrze rozwinięta. Gdy słucha się Pana Krzysztofa od razu wiadomo że wie o czym mówi i co najlepsze potrafi tę wiedzę przekazać (jeśli trzeba nawet rozrysuje :)) bezproblemowo. Na pewno utrzymam kontakt z Panem Krzysztofem w celu dalszej nauki programowania!

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2015

Przez ostatnie pól roku uczyłem się z Panem Krzysztofem podstaw języka C a obecnie uczę się podstaw Javy z nastawieniem na zmianę zawodu na programistę Javy. W obu przypadkach nie miałem żadnych zastrzeżeń co do przekazywania wiedzy teoretycznej oraz praktycznej. Po przez wykonywanie dużej ilości zadań domowych nabyłem wprawy w programowaniu jak i w jednym tak i drugim języku. Co do mnie przemówiło aby wybrać własnie Pana Krzysztofa z pośród wszystkich nauczycieli na e-korepetycje? Głownie to, ze jako jeden z niewielu prowadzi zajęcia online przez skype oraz można dokonywać zapłaty za lekcje na konto firmowe pana Krzysztofa. Ze względu na to, ze przebywam po za granicami kraju nie mam innej możliwości nauki. Wszystkim tym którzy myślą aby pobierać lekcje online serdecznie polecam.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2015

Korepetycje godne 5 gwiazdek! :D Profesjonalne podejście oraz możliwość odbywania zajęć online - bez wychodzenia z domu, sprawiają, że zajęcia są warte swojej ceny! Gorąco polecam wszystkim, którzy po raz enty z marnym skutkiem próbują nauczyć się programować :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2015

Bardzo gorąco polecam Krzysztofa. Uczę się od czerwca i dzięki korepetycjom z tygodnia na tydzień czuję że jestem coraz lepiej przygotowany do zawodu. Indywidualne podejście do klienta, oraz doświadczenie które posiada Krzysztof gwarantuje zrozumienie tematu i rozwiązanie wszelkich problemów i wątpliwości. Mimo że jestem humanistą ( bardzo odpornym na wszelką wiedzę z nauk ścisłych) dzięki Krzysztofowi już swobodnie wypowiadam się w kwestiach programowania obiektowego. Prowadzenie zajęć online jest niesamowitym komfortem a materiały oraz zadania są przygotowane bardzo saranie. Naprawdę polecam w 100%.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2015

Polecam z czystym sumieniem. Próbowałem wielokrotnie samodzielnie rozpocząć naukę programowania lecz za każdym razem rozbijałem się o mur mało czytelnych i przejrzysty sposób napisanych poradników oraz książek. Postanowiłem spróbować ostatni raz ugryźć temat kodowania. Ku memu zdziwieniu okazało się, że nie taki diabeł straszny jak go malują ważne tylko aby znaleźć osobę, która zna się na rzeczy. Taką właśnie osobą jest Krzysztof. Znajomość kilku języków programowania pozwala mu skutecznie wytłumaczyć nawet najbardziej opornej osobie każdą linijkę kodu podając przy tym mnóstwo przykładów, które niezbędne są do zrozumienia tematu. Przy tym jest cierpliwy i spokojny tłumacząc czasami jedną rzecz dwa albo trzy razy:), najważniejsze aby zrozumieć. Polecam naukę programowania z Krzyśkiem, to czysta przyjemność.

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2015

Rewelacja! Jestem bardzo zadowolony z lekcji z Krzysztofem. Dlaczego?
- rzeteleny korepetytor
- lekcje online zaoszczędzają dużo czasu a przekaz jest taki sam jak nie lepszy
-zagadnienia przerabiane są w ciekawy sposób, którego poszukiwałem u innych korepetytorów
No i oczywiście atmosfera w której odbywają się zajęcia. W mojej opini tak jak wcześniej wspomniałem - " Rewelacja!".
Polecam
Krystian

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2015

Bardzo dobre przygotowanie do matury. Co więcej- zadania domowe i dodatkowe materiały, które pomogą w jeszcze lepszym zrozumieniu tematu. Zajęcia są prowadzone w ciekawy sposób. Prowadzący jest cierpliwy i potrafi wytłumaczyć każde zagadnienie. Zdecydowanie polecam :)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2015

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Krzysztofem. Rzetelny korepetytor, który zna się na swoim fachu. Dodatkowo nie trzeba nigdzie wychodzić, ani dojeżdżać, ponieważ zajęcia odbywają się online. Polecam!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2015

Z usług Pana Krzysztofa korzystam już około roku. Jestem bardzo zadowolony, wszystkie zagadnienia tłumaczone są dokładnie i zrozumiale. Na każdym spotkaniu można nauczyć się czegoś nowego lub ciekawego i nigdy nie jest nudno. Polecam w 100%!!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2015

Bardzo dobrze wydane pieniadze, inwestuje w siebie , a nauka online jest idelanym rozwiazaniem. Krzysztof, jako nauczyciel, jest bardzo zaangazowany, i wiem ze zalezy mu niemal rownie bardzo co mi, aby nasze wspolne zajecia zaowocowaly moja biegla znajomoscia programowania jezya Java :) Goraco polecam!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2015

Bardzo dobry sposób nauki programowania, pozwala zaoszczędzić dużo czasu. Zajęcia przebiegają w bardzo miłej atmosferze, a zagadnienia są dokładnie i bardzo jasno tłumaczone. Dzięki tym lekcją udało mi się zaliczyć semestr. Bardzo gorąco polecam :)

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2015

Programowanie, które musiałam realizować na studiach, było dla mnie ciemna magia. Po zajęciach z Krzysztofem wszystko się rozjaśniło i stało się przyjemne. Semestr zakończyłam ze świetnym wynikiem 4,5 - co bez korepetycji byłoby niemożliwe. Jak najbardziej polecam!! :)

avatar
Tata Kacpra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2014

Dzieciak zaczął programować i rzeczywicie supe mu to wychodzi. Zajęcia prowadzone w bardzo przystępny sposób. Pełen profesjonalizm

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2014

Spróbowałem i nie zawiodłem się. Postanowiłem nauczyć się programowania od zera i dzięki wspólnym zajęciom jestem przekonany, że nie był to szalony pomysł. Jestem nocnym koszmarem ścisłych umysłów - humanistą, który przez większość życia używał komputera do obsługi Worda i przeglądarki. Po korepetycjach z Krzyśkiem jestem na drodze do zmiany branży ; D. Na początku trochę się bałem, że forma spotkań (przez skype’a) do mnie nie trafi. Niepotrzebnie - jest wygodnie i przede wszystkim - bardzo merytorycznie. Dość powiedzieć, że teraz nie wyobrażam sobie innej formy nauki programowania ; ). Szczerze polecam!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2014

Serdecznie polecam !! Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości ,to na
prawdę nie potrzebnie .Dzięki p.Krzyśkowi zdałam zaliczenie na bardzo
dobrą ocenę ,świetnie tłumaczy ,również po spotkaniu chętnie
rozwieje nasze wątpliwości (odnośnie zad czy jakichkolwiek spraw)
.Jeszcze raz dzięki !!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2014

Bardzo dobry fachowiec. W moim przypadku zamienił obowiązek zdania egzaminu w poczatek pasji jaką jest programowanie. Oprócz czystej teori i ćwiczeń Krzysiek przytacza wiele zastosowań opartych na własnym doświadczeniu co sprawia, że widze sens dalszej nauki. Z dziedziny programowania praktycznie nie ma pytania na które nie znałby odpowiedzi. Atmosfera na zajęciach przypomina rozmowę z dużo mądrzejszym kolegą. Punktualny, rzetelny, GODNY ZAUFANIA!. Z pełną odpowiedzialnością polecam Krzyśka :)!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2014

Znakomity korepetytor. Angażuje się w zajęcia, tłumaczy fachowo i przystępnie, łatwo o kontakt w razie problemów. Pracuje się w miłej i przyjemnej atmosferze, jset super. Polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2014

Serdecznie polecam :)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2014

Znakomity nauczyciel, po prostu czeka się na kolejne spotkanie kiedy skończy się jedno :D Rzadko trafia się na nauczycieli, którzy wspierają cię z tym co robisz oraz starają rozwijać twoje zainteresowania. Nie dość że uczy znakomicie programować na lekcjach, nigdy nie odmówi pomocy z innego przedmiotu, a można do Niego pisać w nocy o północy.
Takiego nauczyciela ze świecą szukać! Po prostu odlot! :)
Nie mogę się doczekać kolejnego spotkania po wakacjach!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2014

Gorąco polecam! Miałam styczność z paroma miernymi korepetytorami, ale na szczęście natrafiłam na Krzyśka i współpracujemy do dziś :) To co mi się podoba to przede wszystkim świetne przygotowanie korepetytora, duża ilość różnych przykładów i praktyczne wykorzystanie teorii, co w mikrokontrolerach jest bardzo ważne. Widać po Krzyśku zaangażowanie w to co robi, korepetycje z nim to sama przyjemność i duża dawka informacji. Każda lekcja ponadto kończy się kreatywną pracą domową, która pomaga w coraz lepszym pisaniu kodu w C. Dzięki Krzysiek :D

avatar
Kornelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2014

Serdecznie polecam wszystkim , którym zależy na bardzo dobrym przygotowaniu z matematyki - z zakresu studiów, w dogodnych dla uczącego się godzinach, profesjonalnie , wmiłej atomosferze:)Jezcze raz dziekuję za przygotowanie do egzaminu:)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2014

Gorąco polecem wszystkim, którym zależy na rzetelnym programiście. Krzysiek podaje świetne przykłady, które ułatwiają naukę programowania, nawet laik zaczyna rozumieć. W bardzo miłej atmosferze nauczysz się pisać programy szybko i skutecznie.

avatar
Kuba :)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2013

Krzysiek jest na prawdę super!!!
Bez niego matury z matmy pewnie bym nie zdał a tak to zdałem i to z dobrym wynikiem jak na mnie ;) Naprawdę jest to zadziwiające. nigdy z matmy nic nie rozumiałem. Na korepetycjach z Krzyśkiem rozumiałem wszystko. Polecam Krzyśka ;)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2013

gorąco polecam Krzyśka ,pomógł mi w robieniu zadań z programowania c++ zaliczyłem bez najmniejszych problemów wielkie dzięki

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2013

Naprawdę POLECAM. Bardzo dobrze tłumaczy i zna się na rzeczy. Miło, przyjemnie i sympatycznie. Na początku studiów wydawało mi się że polegnę z programowania ale z pomocą Krzyska nie miałem większych problemów.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2012

Krzysiek jest naprawdę wartym polecenia korepetytorem, szybko łapie kontakt z uczniem i sprawia, że czeka się na te korepetycje z wielką przyjemnością. Potrafi wyjaśnić większość wątpliwości z zakresu podstawowego jak i rozszerzonego. Polecam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2012

Polecam każdemu, kto nie jest orłem z matmy ! ;D W 3 klasie technikum zastanawiałem się jak ja zdam maturę z matmy. Dzięki korepetycją Pana Krzysztofa zdałem maturę na 74 % a przed korepetycjami ledwo wyciągałem 30 % Po prostu magik !!! Bardzo dobrze tłumaczy, dzięki niemu odkryłem ze matematyka nie jest wcale taka straszna jest wręcz prosta gdy się ją zrozumie a pomóc przy jej zrozumieniu może TYLKO Pan Krzysztof. Polecam KAŻDEMU !! :)

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2012

Bardzo dobry korepetytor :) Do mojego zeszytu z jakże cennymi uwagami z 'gwiazdkami' będe zaglądać jeszcze pewnie przez długiii, długi czas. Także na studiach. Pokazał mi jak w sposób o wiele łatwiejszy rozwiązywać zadania. Jego sztuczki matematyczne pomogły mi zdać maturę z matematyki na poziomie rozszerzonym w stopniu naprawdę zadowalającym :) Dziękuję:)

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2012

Gorąco polecam Pana Krzysztofa! Świetny korepetytor, potrafi wytłumaczyć ( nawet przez internet !!! ), cierpliwy i konkretny. Jeśli Ty również jesteś w patowej sytuacji z programowania, w jakiej ja miałem nieprzyjemność się znaleźć, too... Kontaktuj się czym prędzej z Panem Krzyśkiem!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2012

Gorąco polecam!! Naprawdę świetnie tłumaczy wszystkie zagadnienia, w przejrzysty i prosty sposób, w ciągu niecałych 3 miesięcy udało mi się z Panem Krzysztofem nauczyć więcej niż przez cale Liceum :) Jeszcze raz POLECAM!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2011

Szczerze POLECAM! Krzysztof potrafi w szybki i bardzo zrozumiały sposób przekazać swoją wiedzę. Ponad to każdy program opatruje w komentarze, które są świetną pomocą przy nauce. Podczas kilku lekcji nadrobił ze mną zaległości z liceum i sprawił:) że jako jedna z niewielu zdałam kolokwium:))!!!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2011

Dobry programista. Świetnie tłumaczy. Zdałem wszystkie kolokwia :) POLECAM !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.